Wpis z mikrobloga

Tak zwyczajnie po ludzku szkoda mi Boxdela. Sam jakoś do 20 roku życia byłem niedojrzały i popełniałem masę błędów, więc to że jako pełnoletnia osoba pisał takie głupie teksty do nieletnich nie powinno go po tylu latach skreślać, jeśli faktycznie dojrzał i nikogo nie skrzywdził. Nie jestem w stanie uwierzyć, że rzeczywiście jest pedo. Nie sądze też, że #!$%@? kogoś, że wiedział ale nie powiedział jest dobre. Fakt, prawnie powinien to zgłosić, jeśli coś wiedział, ale ludzie są różni. Nie każdy ma na tyle psychy, odwagi, by iść bez dowodów i świadków zeznawać w takiej sprawie, przeciwko takim ludziom. Zresztą wiadomo jak nasze służby sprawnie działają... Póki temat nie zrobił się medialny, póki nie mają dowodów dostarczonych ma tacy to nie kiwną nawet palcem.

Jeśli po filmie Konopa wypłynie coś grubszego no to oczywiście #!$%@? mi w dupę i cofam swoje słowa, ale na ten moment uważam, że statement Fame i GBS to przesada. Raczej Fame czeka już tylko powolny upadek po #!$%@? głównej twarzy i jednego z głównych pomysłodawców federacji. Gole mogą zastąpić, ale Boxdela już nie. Ja na pewno nie zamierzam już śledzić niczego związanego z galą, nawet nie zamierzam włączać restreamów.

Jeśli to przeczytasz Baxton - nie raz mnie #!$%@?łeś hipokryzją, krzywymi akcjami ale oprócz tego dostarczyłeś mi również masę rozrywki i dziękuję za to. Mam nadzieję, że nie masz nic gorszego na sumieniu i jeszcze staniesz na nogi. W przeciwnym wypadku #!$%@?ć cię prądem. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#famemma
pevka - Tak zwyczajnie po ludzku szkoda mi Boxdela. Sam jakoś do 20 roku życia byłem ...

źródło: FlpxYjCXwAAuI4L

Pobierz
  • 29
Nie sądze też, że #!$%@? kogoś, że wiedział ale nie powiedział jest dobre


@pevka: W ogóle to #!$%@? w takiej sytuacji o pedofili jest #!$%@?. Ja jak bylem gimbusem to co trzecia rówieśniczka miała pełnoletniego chłopaka i przez myśl by mi nie przeszło żeby osądzać ich o pedofilię. Tak po prostu było te 10 lat temu, że dziewczyny uganiały się za starszymi, zresztą obstawiam że nadal tak jest. A Bombel nie
  • 0
@richie-banana: mógł sie najzwyczajniej w świecie bać. Wardęga z Konopem dostawali pogróżki przed publikacją, tu nie musi chodzić przecież o strach, że wjebią też ciebie, ale o samo zdrowie i życie
  • 0
@richie-banana: Mógł być też zastraszany przez kogoś z tego środowiska i dla bezpieczeństwa żeby nie sypał mógł być zmuszany do przebywania blisko z nimi. Jakkolwiek brzmieć to może abstrakcyjnie, ale jest to też realny scenariusz. Ale teraz tak naprawdę wszyscy tylko gdybamy, po filmie Konopa powinniśmy już poznać prawdę. ¯\(ツ)/¯
Ja na pewno nie zamierzam już śledzić niczego związanego z galą, nawet nie zamierzam włączać restreamów.


@pevka: Szantaż emocjonalny na poziomie idola Boxdela( ͡° ͜ʖ ͡°) A tak na powaznie to wiadomo, ze i tak bedziesz ogladal jak beda dobre zestawienia i dymy na konferencjach.
Poza tym na pewno sa na niego grubsze rzeczy, bo sam Wardega mowil na lajwie, ze jego tlumaczenia bardzo zle sie zestarzeja
  • 0
@Kilroy888: nikogo nie szantażuje, po prostu niezależnie co wyjdzie na Boxdela to nie oszukujmy się, to już nie będzie to samo. Jasne, sprawdzę na tagu z ciekawości jak rozwinie się sytuacja przy następnej gali, kogo dadzą na zastępstwo, ale to raczej byłoby już na tyle. Myślę, że oglądając to dalej będę czuł się po prostu jakbym oglądał jedną z podrób typu high league, prime, clout i wszystko inne.
@pevka: aktualnie się z tobą zgadzam w 100%, chyba że wyjdzie coś jeszcze gorszego, a sprawa się taka medialna zrobiła bo jesteśmy przed wyborami, a oni muszą "walczyć" ze złem...