Wpis z mikrobloga

@sTreeTu: ku przestrodze:

kiedyś, jak byłem młodym gniewnym, drogę zajechało mi białe Q5, zjechało gwałtownie na lewy pas, jadąc może 80km/h i typ gadał przez komórkę...

jechałem spokojnie za nim, bo myślałem, że wróci na prawy, który był wolny, ale nie...
mrugnąłem długimi, żeby mnie puścił, ale nie... jedzie i gada przez telefon.

wiec sie wkurzyłem, wyprzedziłem go prawą stroną, wróciłem na lewy i zacząłem jechać 60km/h.

i wtedy się zaczęło,
  • Odpowiedz
@sTreeTu
@Gvizdec
A może było tak że wyjechałaś gościowi centralnie przed maskę i celowo go wyhamowałeś? Kto by tam patrzył w lusterka, nie?
Bawi mnie to, że jak ktoś jedzie swoim tempem to zawsze znajdą się ameby które nie umieją ocenić odległości tylko wbijają się na ten lewy pas, bo on musi wyprzedzić, w tej chwili natychmiast. A weź zwróć mu uwagę, to zaraz będą Cię wyzywać od Seb i innych, albo
  • Odpowiedz
@rivers666: przecież nie chodzi o specjalne zwalnianie. @Gvizdec chciał kulturalnie i uprzejmie przepuścić spieszącego się kierującego. Ale chciał zrobić to zgodnie z przepisami wiec wolał zmniejszyć prędkość, a przecież można na ekspresówce zwolnić, oczywiście nie gwałtownie, tylko powoli i bezpiecznie do 40 km/h i puścił raptusa.
  • Odpowiedz
  • 1
140 spoko, ale jak jakieś ameby wyprzedzają tiry przez 20minut przy 100/h to serio trzeba takim #!$%@? #!$%@? po lusterkach długimi, to ile on czasu oszczędza względem innych jest średnio opłacalne
  • Odpowiedz
@embed: no przecież nigdzie nie wspomniałem, że wcisnąłem hamulec w deche i zwolniłem do 30kmh, nie rozumiem ich bólu dupy, czy nagle zwolnienie o 10kmh czy 20kmh jest przestępstwem i ma spowodować karambol? xD
  • Odpowiedz
@embed napisał, że zostal mu 1 samochod do wyprzedzenia, nie da sie lekko zwolnic na tyle ze WCIAZ nie wyprzedzil tego samochodu. Musisz wyobrazic sobie ta sytuacje. Prawy pas jedzie 90, lewy 130. Zostalo jedno do wyprzedzenia, zeby go NIE wyprzedzic to musial jebnac mocniej hamulec a nis tak jak pisze =)
  • Odpowiedz
@sTreeTu: Wczoraj na S8 wyprzedzam wlokące się jakieś 90 km/h BMW X1. Już zrównuje się z tym gościem, a ten zobaczył, że go wyprzedzam i gaz w podłogę. Wypruł nagle zza tira jadącego kawałek przed nim na lewy pas i prawie władował się w tył kierowcy, który znajdował się między tirem, a samochodem go poprzedzającym i chciał wyprzedzić tego z przodu.
Rozumiem takie durne zachowania jak ma się z 20 lat,
  • Odpowiedz
Jak mi ktos miga swiatlami ze mam go przepuscic to od razu wiem ze jedzie wiesniak ktoremu sloma z butow wystaje. Pewnie dodatkowo ma wlaczone tak zwane przeciwmglowe. Kur@a jak mnie to wkur@$ia! Dzizas ku@!a ja pier%oleeeee!
  • Odpowiedz
@sTreeTu to proponuje zmienić założenia i patrzeć zawsze w lusterka niezależnie od prędkości bo powodujesz tym większe zagrożenie niż Ci "zabójcy" jadący 160. @rivers666 Kultura na drodze i płynność ruchu to obce pojęcia dla wielu ludzi jak widać. Ważne że mu "pokazał". A to że stworzył tym jeszcze większe zagrożenie niż każdy inny "pirat" w bmw? Co tam, ważne że przez chwilę był królem szosy i dał komuś "nauczkę".
  • Odpowiedz