Wpis z mikrobloga

@jutjub: Szukam drzwi zewnętrznych stalowych z dostawką szklaną jak na obrazku - piałe proste bez fajerwerków za to DOBRZE wykonane. Ma ktoś doświadczenie w tym temacie? Na ilustracji są drzwi Hormann zajebiście drogie - takich super drogich nie chce, nie potrzebuje pasywnej przegrody, nie mieszkam w termosie ;) Oglądałem w klepie KMT. Wyglądały słabo (wykończenie) jak drzwi do magazynu czy coś. Całkiem spoko wydają się GERDA, cenowo i wizualnie... Ale może ktoś przerabiał problem albo siedzi w temacie i ma super wiedzę to chętnie posłucham :) #budownictwo #budujzwykopem #architektura #wnetrza #drzwiboners
Pobierz jutjub - @jutjub: Szukam drzwi zewnętrznych stalowych z dostawką szklaną jak na obraz...
źródło: comment_Oglhijp9rrCWCzfuiTAOjZHl7mtLodj2.jpg
  • 8
@jutjub: to też zależy od modelu, montażystów, materiałów itd. Porta ma w ofercie super drzwi wejściowe jak i totalną paździerz. Zobacz sobie jeszcze Wiśniowskiego i Gradara. Hormann nie ma sensu od kiedy przenieśli produkcje do Chin. Ja teraz wziąłem robione na zamówienie Kerno, wyszły około 12k ale mam otwieranie przez neta lub odciskiem palca, programowanie dostępu, powiadomienia o wejsciu, elektrycznym domykanie.
@jutjub zobacz Wikęd, wykonanie bdb. Zestaw o najlepszym współczynniku przewodzenia ciepla, wygląd jak powyżej, tylko kolor szary wyszedł mnie około 6200 z montazem
@jutjub: Drzwi Mar-Dom o grubości 92 mm, wypełnione pianą pur i z ciepłą ościeżnicą, na zamku listwowym, z okuciami i z naświetlem bocznym dostaniesz za 3528 zł netto. Takie same drzwi, z tym, że o grubości 68 mm wypełnione styropianem 2937 zł netto. A drzwi o grubości 56 mm, na zwykłym zamku 2507 zł netto. Do drzwi z montażem doliczasz 8% VAT, bez montażu 23%.