Wpis z mikrobloga

Kilka słów o najnowszej pycie. I pycie ogólnie.
Co by się nadto nie rozpisywać Jaok z przyjaciółmi postanowił potrolować trochę antifę.
Metody jakie są każdy sam może zobaczyć. Trochę prób przekręcania haseł, nieśmiałych dość, uczestnicy nie słyszą, ale mikrofon nagrywa, więc pośmiać się można. Oprócz tego to co zawsze. Nowością jest ambitny zabieg udawania członków demonstracji poprzez stworzenie Antify Żyrandów. Żart polegający na śmianiu się z absurdu małej miejscowości całkiem trafny, bardziej trafny byłby gdyby nie to że Antifa zrobiła już taki wcześniej pod postacią "Antify Jaworzno". Równie komicznie brzmiącej. Tyle że ta jest prawdziwa i aktywna. (Polecam sprawdzić).

Pyta więc pomachała trochę flagą, po czym Jaok postanowił "potańczyć" do rytmów demonstracji.
Marsz antyfaszystowski, przeciwko nacjonalizmowi pod hasłem "Za wolność naszą i waszą" upamiętniającym Powstanie Listopadowe i ofiary nacjonalizmu. Idealnym więc trollem na taką okazję będzie tańczenie "hehe seks, segz, r u h a n i e".
O relacji z samego marszu niepodległości rozpisywać się nie ma co. Bo tutaj akurat wypowiedzi uczestników mówią same za siebie. Trolowania praktycznie nie było. Rozumiem że chłopaki wiedzieli iż wypowiedzi maszerujących są już wystarczająco śmieszne, więc nie trzeba się już starać.

Punktem kulminacyjnym jest natomiast moment w którym Jaok dociera do kolegów z nacjonalistycznego Czarnego Bloku. (Jak kopiować to od najlepszych) gdzie biedne chłopaki biorą flagę "Antify Jaworzno" za prawdziwą. Bo po pokazaniu flagi nikt z Pyty nie zdążył wytłumaczyć o co z nią chodzi. I cieszą się bardzo spaleniem zdobycznej flagi łowców Hiva.
Pyta więc razem z narodowcami śpiewa wesoło "Antifa łowcy hiva" spalając własną flagę, którą wydrukowali za swoje, zakładam wpłacane przez widzów pieniądze. Podsumowując. Pewna ilość osób która o płonącej fladze antify marzy po nocach wpłaciła pieniądze na pytę, za które później pyta flagę wydrukowała i spaliła. Cytując jaoka "Coś pięknego".

Myślę że my jako antyfaszyści powinniśmy za wzorem pyty i czarnego bloku, wydrukować sobie faces, swastykę czy falangę. Spalić. Odtrąbić sukces w tępieniu faszyzmu i poskakać w kółko krzycząc "No Pasaran!". Nie możemy być gorsi od narodowców.

Mam wrażenie że pyta próbując wywołać "hemoroidy u lewaków" robi dla walki z faszyzmem i szerzenia idei wolnościowych znacznie więcej niż by chciała. Także dziękuje @Jao_Pytung . Dobra robota stary, szanuję prawie jak Tigera Bonzo ( ͡° ͜ʖ ͡°)


To chyba tyle jeśli chodzi o to co chciałem o #pytapl napisać. Pozdrawiam ekipę i dzięki za pomoc w walce z faszyzmem.
Na koniec, piosenka.

Jaok zostaw faszystów
zostaw faszystów
łysych, nieśmiesznych

Jaok dogadaj się z nami
i zostaw tych narodowców
narodowców łysych i nieśmiesznych

Jaok wstydź się za nich
Ty się nazywasz wolnościowcem
Niech będzie, kłamiesz kolego
Nie zrobiliśmy tobie niczego

Jest w tym coś obrzydliwego
wycierać sobie gębę nacjonalistycznymi grupami

Jaok nie wiszę ci niczego
Nie życzę ci nic złego
Współczuję ci łysych kolego.

Jaok zostaw faszystów
zostaw faszystów
łysych, nieśmiesznych

#pyta #marszniepodleglosci #bekazprawakow #bekaznarodowcow #antifa #antykapitalizm #anarchizm #narodowcy #nacjonalizm
R.....S - Kilka słów o najnowszej pycie. I pycie ogólnie.
Co by się nadto nie rozpis...
  • 31
@s4nskR: Jeśli idziesz na demonstrację współorganizowaną przez ludzi zapraszających do siebie Forze Nuove i inne osoby wśród których znalazły się osoby zatrzymane na granicy za "faszyzm" to jesteś pożytecznym idiotom jeśli jesteś niedoinformowany, lub jeśli masz informacje to jesteś faszystą. Jeśli się nim nie czujesz to nie uczestniczysz w czymś organizowanym przez takie osoby. No chyba że próbujesz rozsadzić od środka taki marsz i próbujesz go przejąć. No to wtedy tak,
@Sweet_acc_pr0sa: Polecam więc sprawdzić czy "antifa" ślepo wierzy w to co powie odpowiednie medium. Wydaje mi się że nie do końca wiesz czym ona jest, a rozkaz pałowania w takim wypadku trochę nie pasuje mi do "sprawdzam, potem wyciągam wnioski".
@AndrusZgc: Niewiele. Taka prawda niestety. Nie zmienia to faktu że flaga pojawia się na manifestacjach, grupy z Jaworzna uczestniczą w różnych akcjach. A samo jaworzno działa medialnie. Nie można więc powiedzieć że jest nieaktywne i niedziałające.
@Sweet_acc_pr0sa: To akurat dobre ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Pamiętaj tylko że gdybyśmy tak sobie żyli w tym centrum, stałych "normalnych" poglądów to mogło by się to różnie skończyć. Osoby które setkę lat temu zginęły walcząc w strajku o 8 godzinny czas pracy i wolny weekend nazywano wtedy właśnie wywrotowcami i lewicowym ekstremizmem. A dziś ten czas pracy i weekend to raczej ostoja centryzmu.