Wpis z mikrobloga

@LM317K: Kurła, odczepcie się co? Ja wam się do chałupy nie pakuję, poza tym utrzymanie własnego domu i ogródka w jako takiej formie wymaga sporo pracy. Takie piwniczaki jak ja nadają się idealnie do zamiatania, grabienia liści itp. mame i tate są zadowoleni z pomocy a ja nie muszę połowy wypłaty wydawać na wynajem mieszkania.

@Paula_pi: @biauywilg:
  • Odpowiedz
@LM317K: Ja ogólnie chciałam się wyprowadzić ale nie widziałam sensu wciskania komuś hajsu do kieszeni tym bardziej, że mieszkałam w dobrej lokalizacji, a i z rodziną dobre relacje. Poznałam niebieskiego i poszliśmy na swoje, jestem zadowolona ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
I racja. Wyprowadzenie się od rodziców powinno być priorytetem życiowym, szczególnie dla faceta. Możliwie jak najwcześniej. Długie pozostawanie w gnieździe źle robi na charakter.


@DulGukat: Również robi źle na finanse ( ͡° ͜ʖ ͡°) Po co mam się wyprowadzać skoro dzięki mieszkaniu z rodzicami mam co miesiąc 2 k w kieszeni. Wolę tą kasę wydać na zrobienie licencji pilota, samochód czy podróże. Gdybym jeszcze był z kimś
  • Odpowiedz