Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@pabloaimar22: nie da się od tak wykupić. Mówisz "przecież" a nie masz pojęcia o czym mówisz.

@Tosca303: mylisz dwa różne tematy. Afera z modelkami z dubaju nie ma nic wspólnego z Polską rtlko z trolem z USA z obczaj stronę tagthesponsor. Stamtąd są wszystkie screeny z robieniem na klate itp. Ten człowiek nigdy nie był w Dubaju. . Natomiast sprawa o której piszesz z córką pana Borysewicza dotyczy Dubaju tak
@blinxdxb: ok, to nie wiedziałem. Bo jednak spora afera się w kraju rozwinęła z tego powodu. Pudelek miał używanie, ale sądziłem że poparta ta cała historia przynajmniej częściowo jest jednak wyrokami.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Tosca303: to są dwa różne tematy ale koleś od tej książki tak samo się zna jak ta polska pseudo żona szejka co też książkę wydała. Ja wiem, że bez znajomości tematu o danym kraju wydawnictwa przyjmuje się za pewnik, tyle, że mieszkając tu tyle lat i budując ten kraj (i nie chodzi tylko o budynki) jest mi po prostu przykro, że jacyś ludzie, bez wiedzy piszą takie rzeczy. O obu książkach
@blinxdxb: ok, dziękuję za wyjaśnienie. Nie zebym jakoś specjalnie lurkował pudelka, ale w pewnym momencie zrobiła się afera taka, że hej - strony publikowały co chwilę jaką to gwiazdkę z insta nie wkręciły na sex tripa do Dubaju i jakie to cenniki obowiązują i za co. Narracja była taka, że Polki z insta po prostu wiedzą iż tak mogą zarobić, jakby to była wiedza powszechna, i tylko czekają na oferty. Hmmm
@blinxdxb: Jeżeli można spytać jaki kierunek studiów ukończyłeś (i czy w Polsce) i czemu postanowiłeś akurat do ZEA jechać? Jeżeli kiedyś już na odpowiadałeś to powiedz tylko, to sobie sam poszukam.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
@Tosca303: to, że jeżdżą to nie tajemnica, bo jeżdżą po całym świecie. Kwestia jest taka, że szejkowie (mówimy o rodzinie królewskiej, jak np w UK. Wyobrażasz sobie, że książę Harry siedzi na necie i pisze takie rzeczy? ) nie wysyłają zapytań do jakiś Polek na insta czy mogą na nich zrobić kupę i samo to już inteligentnym ludziom powinno dać coś do myślenia. Faktem jest, że te laski się na takie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@pawel_je: znacznie dłużej. Lepiej żeby w ogóle się nie świeciło, nie? Albo przez następny rok niech się świeci, bo Poland strong. Stary z czym masz problem? Polska flaga wyświetlila się na najwyższym budynku świata. To mało? Na nowym WTC się nie pojawiła nawet na sekundę.

@Need: odpowiadałem wiele razy. Napiszę tylko (serio), że nie lubię zimy a w Dubaju zakochałem się głównie dzięki ludziom, którzy tu mieszkają.
@blinxdxb: znaczy się w tym aspekcie jak najbardziej się z Tobą zgadzam, że rodzina królewska by się nie bawiła w takie sprawy - ani przez chwilę mi to nie przeszło na myśl. Moje rozumowanie było takie, że chodzi tutaj o szejków w potocznym znaczeniu tego słowa (vide Wiki), czyli po prostu o jakichś znudzonych bogaczy zarabiających na ropie, którzy nie byli związani z dworem, albo byli jakimiś pociotkami. No i zamawiali