Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 16
@rodzinnabutelka: w sumie 2x 1 godzina, ale nie ma innych rzeczy między. Są pokazy fontann więc wtedy miga cały budynek. Glosowalbym na PO czy jak to się tam teraz nazywa. I to nawet nie tyle, że to mniejsze zło tylko dlatego, że nie chcą nas cofać do lat 80, które doskonale pamiętam i robi się podobnie dzisiaj. Ale nie jest to moja wymarzona partia i wciąż czekam na taką, która
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@Uspavanka: kiedy wyglaskasz nasza :) przestraszona od piorunow tuli się do mnie właśnie.

@golon93: oj było wiele razy w gorących i chyba na głównej nawet. Budowlanka, ale nie kafelki tylko rozwiązania inzynieryjne pod największe i najbardziej skomplikowane projekty. W skrócie jak się czegos nie da to ja robię, że się da.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@blinxdxb: sorry nie 2x 1 godzina tylko 2x o 2 godzinach. Rafał Makieła (możesz zgooglowac) robi foty na profesjonalnym sprzęcie więc będą mega foty. Jak mi wyśle to wrzucę
  • Odpowiedz
@blinxdxb: a przybliżysz sprawę z tymi polskimi modelkami w Dubaju? Co to niby za trol z Ameryki to nakręcił? Mam nadzieję, że wiesz iż w Polsce zapadły wyroki skazujące za sutenerstwo w tej sprawie? To jak to niby jest?
  • Odpowiedz