Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
@Vixay: no na wykopie wielu takich widziałem co tu mieszkali X lat a byli trolami. Tym bardziej, że nie wiesz o czym piszesz. W całych Emiratach mieszka 2,120 Polaków z czego 960 to cabin crew w liniach Emirates, którzy nie dokładają się do gospodarki. Sam Dubaj to 3,100,000 mieszkańców. O jakiej ty mniejszości piszesz? Kto cokolwiek zobaczył przy takiej skali?
A tak już nie chciałem się chwalić ale na paru
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@Antorus: na wykopie ciężko o tym rozmawiać skoro większość jest pro PiS. Złodziejami nikogo nie mogę nazwać, bo moich podatków nikt nie kradnie, bo ich nie place ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jednak mimo wszystko i SLD i PO z mojej perspektywy expata załatwił sto razy więcej niż pis. Albo nawet 1 razy więcej, bo PiS exit tax chce wprowadzić. Zresztą popatrz na mój komentarz wyżej
  • Odpowiedz
@blinxdxb: kolego, ale ja na to nie patrze z perspektywy imigranta, tak jak Ty tylko turysty ktory za Internet na dwutygodniowym wyjezdzie zaplaci cos kolo 300 AED. A skoro juz dzielimy sie amerykanizmami to na mysl przychodzi mi jeszcze thanks for nothing ;)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@quisquis: no dobrze, mnie też wiele rzeczy wkurza, ale jest tu takie powiedzenie - jak Ci się nie podoba to nie przyjeżdżaj :) nie jestem imigrantem tylko ekspatem, nie wiem czy tak to po polsku się nazywa ale tu się nie da byc imigrantem.

Ps. Place po ostatnich spadkach 160k PLN rocznie za dom w którym mieszkam. Z góry za cały rok na raz. Takie miejsce, nie jest tanio i
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@kevinek: mówię z doświadczenia, z tego co czytam w prasie i rozmawiam z ludźmi z całego świata. No ale w Twoim świecie rozumiem, że wszyscy nas kochają i uważają za najlepszy kraj i informacje, które podaję unia o ograniczeniu sądów są wyssane z palca.
  • Odpowiedz
@blinxdxb: moze ciezko w to uwierzyc ale „u nas w Polsce” tez mamy takie powiedzenie ;)

Niezaleznie od tego jak lubisz sie nazywac, jestes imigrantem ;) W razie watpliwosci odsylam do slownika.

PS. 160k PLN rocznie to ja wydaje na przyjemnosci, w tym podroze. Nie zwiedzam Swiata z plecakiem a z karta Hilton Honors co nie zmienia faktu, ze w kraju, w ktorym wiele rzeczy jest duzo tanszych niz w
  • Odpowiedz
Ale jak można mówić że PO jest/było/będzie lepsze od PISu ? Tak to jest jak się wybiórczo ogląda/czyta informacje z propagandowych źródeł. Jeszcze zaraz pewnie powiesz że kraj jest podzielony bo w TVN tak gadają. I co ciekawe, znajomi i ,,inni ludzie" mają złe zdanie o Polsce.. w której w większości zapewne nie byli... No i ta unia europejska, która na pewno ma ze wszystkim rację :p Swoją drogą. Unia nigdy nie
  • Odpowiedz