Wpis z mikrobloga

Mój Dziadek nauczył mnie wielu rzeczy- czytać, wyciągać wnioski, pytać....a oprócz tego nauczył mnie, że każdy z tych 312 679 kilometrów kwadratowych tego kraju jest moim domem. Zachęcał mnie do podróży, do wyprowadzki za granicę, ale zawsze powtarzał, że co by się nie działo, jak będzie źle, Polska jest moją matką, moją ostoją i tu znajdę pomoc, gdy będzie niedobrze gdzieś w świecie. I wiecie co? Tak się czuję, nieważne w którym mieście w Polsce- czuję się jak w domu. Jestem dumna, że jestem Polką, kocham ludzi żyjących w naszym kraju, uwielbiam krajobrazy polskie, uśmiech, który każdego dnia wymieniam z innymi ludźmi na ulicy, naszą różnorodność, spontaniczność, gościnność. I bywa źle w kraju, może być jeszcze gorzej, ale pamiętajmy..."jeszcze Polska nie zginęła". Dlatego orzełek schowany na co dzień w kieszeni, przypinany jest dziś do płaszcza i z okazji okrągłych urodzin wolnej i niepodległej życzę matce mojej, Polsce, wszystkim ludziom i sobie...miłości, wolności, żebyśmy my, Polacy byli tak fajni jak jesteśmy, a kraj nasz tak piękny i zielony jak teraz. Chodźmy się dziś cieszyć z tego!

#oswiadczenie #polska #11listopada #niepodleglosc #patriotyzm
  • 72
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Dziki_Bigos: Wykop stanowi przekrój społeczeństwa. Przejrzyj mirko. Każdy z każdym się kłóci. Przejrzyj główną. Nikt nic nie wie ale wszyscy najgłośniej drą japę. Znów wróć na mirko. Najpopularniejsze tagi? Magical i patostreamy.

No rzeczywiście, tylko moja rodzina i znajomi xD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@klebsiella:

uśmiech, który każdego dnia wymieniam z innymi ludźmi na ulicy

Jesteś pewna, że Ci się to nie przyśniło albo nie jest to wspomnienie z wizyty w innym kraju?
  • Odpowiedz
@klebsiella: nie mieszkam w Polsce już dostępny trochę i cieszę się na każde odwiedziny, ale trochę przesadziłaś xd

uśmiech, który każdego dnia wymieniam z innymi ludźmi na ulicy


A tutaj to już w ogóle brzmi jak bait xdd
Gościnność? Chyba tylko dla swoich. A raczej 'przed swoimi' się pokazać. A używałam couchsurfingu w
  • Odpowiedz