Wpis z mikrobloga

@ziemniac lol, karkowka i schab po 17 xD w biedrze to jest po 8,9, 10 zlotych. Co chwila promocja na coś. Łopatka po 7,99, cwiartki 2,76.

Ładnie utopili pieniędzy. A zamrażalki to wy w domu nie macie?
  • Odpowiedz
@ziemniac:
2x łosoś po 25 zeta
torby za dychę bo ciężko wziąć kartony (za friko z innych produktów) lub torby z materiału z chaty
majonezy, keczupy, musztardy na pół roku-rok - może zaproszą Cię na jarzynową sałatkę na święta
kg papryki czerwonej, będą marynować albo nadziewane robić
pomysł na gówno czyli sól + manganinioansgnasg potasu aka polepszacz/wzmacniacz smaku - wyślij zięcia do laryngologa - mniej soli, pieprz i przyprawy osobno kupowane wychodzą taniej
  • Odpowiedz
@ziemniac: ale w którym miejscu jest coś dziwnego?? Ja na 1 os. Na 3 dni wydaje ok. 200, a w większości jem na mieście (2-3 posiłki dziennie, czego nie wliczam)
  • Odpowiedz
  • 10
@stulejka-z-przerzutami a żebyś wiedział że to jest prawda. Mój max paragon to może na 200zł był. Umiem kupować oraz korzystać z przecen. A córka to #!$%@? takie numery, np. jak zamawia pizze za 50, to drugie 50 daje napiwku dostawcy
  • Odpowiedz
@stulejka-z-przerzutami śmieszny jesteś xD to jest ten sam schab vacuum , tylko że biedronka to dyskont i moze sobie negocjować cene i dać promocje, a Auchan to takie delikatesy i ruchają dorobkiewiczów jak leci xD

Ja korzystam z aplikacji moja gazetka, blix, tropiciel.okazji i wiem co gdzie jest na promocji w czwartek, sobote, poniedziałek. W te dni robie wieksze zakupy.

W delikatesach to ja tylko chleb codzien kupuje i piwko.
  • Odpowiedz