Wpis z mikrobloga

niezłe:) u mnie właśnie tyle żona wydała na wczorajsze zakupy:)


@miki4ever: ja generalnie staram się odchodzić od robienia dużych zakupów i kupowania na zapas. To się najzwyczajniej w świecie nie opłaca. Nie mieszkam na wsi, w każdej chwili mogę podejść do sklepu i kupić produkt, najlepiej z listą zakupów.

Zobaczyłem, że jak idę z listą i kupuję tylko to co trzeba zamiast "a to się kiedyś przyda" to tracę więcej
  • Odpowiedz
@Hannahalla: nie no. Ja sie poniekąd zgadzam, ale jeżeli ktoś jest wysłany po zakupy na dwa/trzy dni, a wraca z zapasami duzo wiekszymi, to efekt jest inny niż miał być i stad zdziwienie¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@hangover wczoraj zjadłem 0.5 kg białej kiełbasy z indyka 33 pln za kg, 0,4 kg mięsa mielonego Prime Food 11 pln za paczkę, 2 worki ryżu, 6 bananów, trochę musztardy i chrzanu na koniec trochę WPC itp ale to już suple i może coś jeszcze ale nie pamiętam, przejadam sam za minimum 30 pln dziennie a nie mieszkam sam więc sorry
  • Odpowiedz
@stulejka-z-przerzutami dalej nie widzę jak można tak zrobić zakupy za 500 zl. Sama jem wege żarcie które jest drogie (np. mleko zamiast 2 zł kosztuje 8), ale miesięcznie mi wystarcza 500 zł xd @miki4ever nie porównuj euro do złotówek, w Anglii za głupi krem potrafiłam zapłacić 20 funtów i tego się nie odczuwało w porównaniu do wydania 100 zł w Polsce. No i pieluchy to też osobny temat.
  • Odpowiedz
@hangover no ale już Ci wymieniłem żarcia za 30-40 pln dziennie na miesiąc to 900-1200. Ile kcal jadasz dziennie? Bo ja staram się ponad 3000, zaś produkty mięsne dobrej jakości kosztują też sporo
  • Odpowiedz