Wpis z mikrobloga

  • 4
@Akayari raczej wątpię, Zarabia sporo, starcza jej na swoje wydatki, i lubi kupować... Mi tam nic do tego, ale w tym przypadku to przeholowała grubo
  • Odpowiedz
dwudziestodwulatce


@ziemniac: a mieszka dalej z Wami? czy sama juz sie ogarnia?
bo kurcze, takie zakupy na dwa dni to troche jednak niegospodarnie... Zdarza sie jej gotowac i chalupe ogarniac?
  • Odpowiedz
  • 2
Ja p*ole ludzie dostają kociokwiku bo wielkie sklepy będą zamknięte przez dwa dni i robią zapasy jak na tydzień kurła. Nie idzie tego pojąć...
  • Odpowiedz
dzieci Ci podziękują z pewnością za życie na wsi ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@piotrlionel Nie wiem, czemu by nie miały podziękować :D

Zresztą ceny w marketach i dyskontach są w całej Polsce takie same. A jak chcesz kupować produkty wysokiej jakości to wszędzie będzie drogo, tylko w takich sklepach kupuje mniejszość, znacznej części ludzi wystarczą sieciówki
  • Odpowiedz
@ziemniac: czekaj czekaj....ona to kupiła za własne pieniądze i masz ból dupy o to? Ja #!$%@?...

Na mnie ten paragon nie robi wrażenia bo sam wydaję dużo więcej w sklepach, ale chyba zaczynam rozumieć czemu czasami ludzie dziwnie się gapią - serio paragon za 500 was przeraża? Przecież to są normalne, cotygodniowe zakupy w sklepie, no może faktycznie jakość produktów średnia, no ale to jej pieniądze, ma 22 lata, uczy
s.....i - @ziemniac: czekaj czekaj....ona to kupiła za własne pieniądze i masz ból du...

źródło: comment_yxgLwNFdWKFDC79YrWVe24t4ZqYeJGNK.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz