Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Ostatnio między mną o moim różowym pojawiła się pewna dziwna sytuacja, o której zaraz opowiem. Ja mam 31 lat, pracuje jako zawodowy kierowca, ona 26, obecnie po studiach i poszukuje pracy już jakieś pół roku. Zarabiam dobrze więc nie mamy problemów finansowych, a moja dziewczyna świetnie dba o mieszkanie i załatwia wszystkie codzienne obowiązki kiedy jestem w trasie. Jest tylko jedno ale: Moja dziewczyna ogólnie bardzo dużo gra w The Sims, i myślę że to jest jej główne zajęcie gdy mnie nie ma. Ostatnio gdy wróciłem do domu, a ona była akurat w toalecie, miałem okazję zerknąć na jej komputerowy świat. A tam wspaniale urządzony dom i rodzina z dwójką dzieci. Para nazywała się Monika (jej imię) i Paweł.
Tylko że ja mam na imię Dawid. Żadne z moich kolejnych imion to nie Paweł. Sam nie wiem co mam o tym myśleć. Z kolei z tego co się orientuję to ona nie jest w bliskich relacjach z żadnym Pawłem. Planuję niby w żartach przypomnieć jej to imię i zobaczyć jej reakcje, ale z drugiej strony zastanawiam się czy to nie jest zbyt niepoważne.
Co Wy na to?

#zwiazki #logikarozowychpaskow #pytanie #kobiety

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: kwasnydeszcz
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla młodzieży
  • 63