Wpis z mikrobloga

Nie, że mnie boli dupa, czy coś. Świetnie, że gościu sobie radzi i ustawił się na przyszłość. Aktualnie na patronite ma 64k miesięcznie. Świetnie - pomyślicie sobie - zapewne jakoś zachęcił ludzi do wpłat tych pieniędzy. Może jakieś koszulki, podziękowania w filmie, spotkania z nim czy inne gadżety? Nie #!$%@? XD Gościu oferuje swoją modlitwę i eucharystię za każdy próg na patronite XDDD Pic rel w komentarzu.
Tak właśnie prymitywni jesteście katolicy, nie dość, że w kościółku do koszyczka to potem za darmo utrzymywać jakiegoś kolesia.


#bekazkatoli #niepopularnaopinia #oswiadczenie #oswiadczeniezdupy #langustanapalmie #szustak
giebeka - Nie, że mnie boli dupa, czy coś. Świetnie, że gościu sobie radzi i ustawił ...

źródło: comment_aTimh7wB2BpKCfjLinrOhA92dHycM0gv.jpg

Pobierz
  • 102
a mnie boli dupa, że #!$%@? kocopołów można tak zgolić frajerów i ja tak nie potrafię.


@plnk: dam ci plusa, ale prawda jest taka, że Polacy są tak #!$%@? głupim narodem, że gdyby nie katolicyzm to wierzyliby w gusła, zabobony, a co tydzień zamiast do kościoła to chodziliby do wróżki
gdyby nie katolicyzm to wierzyliby w gusła, zabobony, a co tydzień zamiast do kościoła to chodziliby do wróżki


@sing: nawet katolicy to robią, więc może być gorzej, niż myślisz. ;)
@giebeka mają prawo być taboretami przelewającymi kasę na szamana z internetu Nawet konstytucja daje prawo do bycia taboretem.

Później tylko kwik, że kogoś wyruchał ktoś albo oszukał, ale ja miałam pełne prawo hurr durr. Jak widzisz, że robią coś idiotycznego i chcą ich oszukać to reaguj. Tak jak z osobami starszymi. ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
Świetnie - pomyślicie sobie - zapewne jakoś zachęcił ludzi do wpłat tych pieniędzy


@giebeka: Ja myślę, że zachęcił dostarczaniem treści której chcą widzowie - chyba o to chodzi w patronite i tym się np różni od wspieram.to czy innego kickstartera.