Wpis z mikrobloga

Miałem lagunę 3 GT w kombi z 2.0 dCi, bardzo fajna fura. Jedyny mankament to jakość spasowania wnętrza. Materiały dobre jak na francuza, ale trzeszcząca deska na wolnych obrotach doprowadzała do szału.
  • Odpowiedz
@piecnagroszek: @turbine 1.5 110 koni, 240 niuta. Masa jakieś 1500 kg. W poprzednim aucie, czyli Pugu 406 w sedanie mam (bo nadal jeździ, ale progi już nie istnieją właściwie) 2.0 90 koni, 200 niuta i 1300 kg, więc wrażenia podobne, dla mnie wystarczające. @WybuchowyCzajnik Oj fakt, materiały w Lagunie to jakiś żart, twarde jak beton i trzeszczą na dziurach, a 406 mięciutki jak poduszka wszędzie. Ale Laguna w stanie perfekt, to
ZlodziejBilonownic - @piecnagroszek: @turbine 1.5 110 koni, 240 niuta. Masa jakieś 15...

źródło: p9

Pobierz
  • Odpowiedz
@eXe1987: Chyba nawet wiem o jakim serwisie mówisz, ale mnie próbowali naciągnąć na dwumasę w Peugeocie, gdzie dwumas miały tylko HDI 110, a 90 nie miały fabrycznie. Oczywiście mógł to być jednostkowy przypadek jakiegoś nieogarniętego praktykanta.
  • Odpowiedz
  • 1
@ZlodziejBilonownic ten dieselek jak pilnujesz wymian oleju co 15k to naprawdę dużo przejeździ, sam teraz będę przerabiał już taki trzeci a ojciec miał conajmniej 4 w Kangoo.
Kupił niedawno Kadjara w 1.6 i zaraz się coś #!$%@?ło
  • Odpowiedz