Wpis z mikrobloga

Nie, że mnie boli dupa, czy coś. Świetnie, że gościu sobie radzi i ustawił się na przyszłość. Aktualnie na patronite ma 64k miesięcznie. Świetnie - pomyślicie sobie - zapewne jakoś zachęcił ludzi do wpłat tych pieniędzy. Może jakieś koszulki, podziękowania w filmie, spotkania z nim czy inne gadżety? Nie #!$%@? XD Gościu oferuje swoją modlitwę i eucharystię za każdy próg na patronite XDDD Pic rel w komentarzu.
Tak właśnie prymitywni jesteście katolicy, nie dość, że w kościółku do koszyczka to potem za darmo utrzymywać jakiegoś kolesia.


#bekazkatoli #niepopularnaopinia #oswiadczenie #oswiadczeniezdupy #langustanapalmie #szustak
Pobierz giebeka - Nie, że mnie boli dupa, czy coś. Świetnie, że gościu sobie radzi i ustawił ...
źródło: comment_aTimh7wB2BpKCfjLinrOhA92dHycM0gv.jpg
  • 102
@giebeka ale to jest chyba ludzi sprawa na co wydają pieniądze?
Jedni wydają hajs by dostać obrazek, inni wydają hajs bo chcieliby kogoś wesprzeć.
Co do modlitwy i Eucharystii, to może to pozytywnie wpłynąć na ducha (psychikę) - ludzie mogą się poczuć lepiej gdy będą wiedzieć, że ktoś się za nich modli.

No ale łatwiej mieć ból dupy o coś, czego się nie rozumie ¯_(ツ)_/¯
@giebeka: Kurde dzięki, że mi powiedziałeś bo daje na patronite trochę pieniędzy i nigdy niczego z tego tytułu nie chciałem. Ale teraz już wiem, że nie można myśleć bezinteresownie i po prostu wysłać komuś pieniądze bo robi dobra robotę (jak np. @ThrashingMadPL którego patreon polecam - https://www.patreon.com/ThrashingMadPL ) tylko muszę chciwie oczekiwać na długopisy i koszulki.
Nie, że mnie boli dupa, czy coś

rucha swoich patronów

nie mam bólu dupy

prymitywni jesteście katolicy

ciesze się

za darmo utrzymywać jakiegoś kolesia

niech mu będzie jak najlepiej

nawet #!$%@? pocztówki z bozią im nie wyśle


@giebeka:

1) Miałem taki obrazek z cysterną pełną maści na ból dupska. Wkleił bym Ci, ale nie mogę znaleźć.

2) #!$%@? z tego wszystkiego rozumiesz :)
@giebeka: doskonały przykład na to, że w tym kraju nic się nie zmieni. Starzy dają na tacę i w kopertę, młodzi przelewy na patronite, bo Szustak chce mieć loft w Warszawie XD

Żeby te wszystkie nowe cele stały się możliwe do zrealizowania potrzebujemy jeszcze miejsca do pracy i ludzi. Znaleźliśmy już wspaniały loft w Warszawie, który aktualnie przerabiamy na naszą kwaterę działań i studio nagraniowe i potrzebujemy finansów, aby opłacić czynsz,
@giebeka: Coś kosztuje tyle, ile ktoś jest w stanie za to zapłacić, tak działa wolny rynek i handluj z tym, nikomu tym krzywdy nie robi i ewidentnie boli cię dupa.

Osobiście uważam to za zwykłe naciąganie, ale nic mi do tego, kto, na co i ile wydaje pieniędzy, dopóki nie są to moje pieniądze komuszku.
ta cała kasa jest i tak własnością zakonu, bo zakonnik nie może mieć swojej kasy.


@lab_rat: XDDD wierz sobie dalej w te bajeczki, które ci wciskają od małego na każdym kroku.
Zresztą nawet nieważne czyja jest kasa - ważne, że nic się nie zmienia i ludzie dalej dają się manipulować jeżeli chodzi o pieniądze i kościół.
@giebeka:

żeby nie było, nie mam bólu dupy, że on ma więcej ode mnie....


Nie no wcale xDDDDDDDDDDDDDDD

@Bartholomew:

1) Miałem taki obrazek z cysterną pełną maści na ból dupska. Wkleił bym Ci, ale nie mogę znaleźć.


Pogotowie memiczne już jedzie. Niestety ta cysterna to może być dla OPa za mało, bo prawdopodobnie z tej zazdrości dupa już mu pękła xD
Pobierz QBA__ - @giebeka: 
 żeby nie było, nie mam bólu dupy, że on ma więcej ode mnie....

...
źródło: comment_20TY9IvogcQy2z1Yz3dGUWOA0donxdks.jpg