Wpis z mikrobloga

Nie, że mnie boli dupa, czy coś. Świetnie, że gościu sobie radzi i ustawił się na przyszłość. Aktualnie na patronite ma 64k miesięcznie. Świetnie - pomyślicie sobie - zapewne jakoś zachęcił ludzi do wpłat tych pieniędzy. Może jakieś koszulki, podziękowania w filmie, spotkania z nim czy inne gadżety? Nie #!$%@? XD Gościu oferuje swoją modlitwę i eucharystię za każdy próg na patronite XDDD Pic rel w komentarzu.
Tak właśnie prymitywni jesteście katolicy, nie dość, że w kościółku do koszyczka to potem za darmo utrzymywać jakiegoś kolesia.


#bekazkatoli #niepopularnaopinia #oswiadczenie #oswiadczeniezdupy #langustanapalmie #szustak
giebeka - Nie, że mnie boli dupa, czy coś. Świetnie, że gościu sobie radzi i ustawił ...

źródło: comment_aTimh7wB2BpKCfjLinrOhA92dHycM0gv.jpg

Pobierz
  • 102
  • Odpowiedz
@giebeka: Młodzi mają swojego Rydzyka na YouTube. Ten sam mechanizm, co w przypadku grzyba z Torunia. Najgorsze, że to taki sam antynaukowy beton, tylko z lepszą pracą kamery. Polska 30 lat za telewizyjnymi kaznodziejami z USA.
  • Odpowiedz
  • 4
@giebeka ale to jest chyba ludzi sprawa na co wydają pieniądze?
Jedni wydają hajs by dostać obrazek, inni wydają hajs bo chcieliby kogoś wesprzeć.
Co do modlitwy i Eucharystii, to może to pozytywnie wpłynąć na ducha (psychikę) - ludzie mogą się poczuć lepiej gdy będą wiedzieć, że ktoś się za nich modli.

No ale łatwiej mieć ból dupy o coś, czego się nie rozumie ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
Nie, że mnie boli dupa, czy coś

rucha swoich patronów

nie mam bólu dupy

prymitywni jesteście katolicy

ciesze się

za darmo utrzymywać jakiegoś kolesia

niech mu będzie jak najlepiej

nawet #!$%@? pocztówki z bozią im nie wyśle


@giebeka:

1) Miałem taki obrazek z cysterną pełną maści na ból dupska. Wkleił bym Ci, ale nie mogę znaleźć.

2) #!$%@? z tego wszystkiego rozumiesz :)
  • Odpowiedz
@giebeka: doskonały przykład na to, że w tym kraju nic się nie zmieni. Starzy dają na tacę i w kopertę, młodzi przelewy na patronite, bo Szustak chce mieć loft w Warszawie XD

Żeby te wszystkie nowe cele stały się możliwe do zrealizowania potrzebujemy jeszcze miejsca do pracy i ludzi. Znaleźliśmy już wspaniały loft w Warszawie, który aktualnie przerabiamy na naszą kwaterę działań i studio nagraniowe i potrzebujemy finansów, aby opłacić czynsz,
  • Odpowiedz
@giebeka: Coś kosztuje tyle, ile ktoś jest w stanie za to zapłacić, tak działa wolny rynek i handluj z tym, nikomu tym krzywdy nie robi i ewidentnie boli cię dupa.

Osobiście uważam to za zwykłe naciąganie, ale nic mi do tego, kto, na co i ile wydaje pieniędzy, dopóki nie są to moje pieniądze komuszku.
  • Odpowiedz
Szustak chce mieć loft w Warszawie XD


@4kroki: ta cała kasa jest i tak własnością zakonu, bo zakonnik nie może mieć swojej kasy. Wystarczy minuta googlowania żeby to wiedzieć.

Bardziej od bezrefleksyjnych katoli #!$%@?ą mnie chyba tylko bezrefleksyjni antykatole.
  • Odpowiedz
@giebeka: koleś ateiści wpłacili 700000 sekielskiemu na film o pedofilii w kościele który kosztował 1/10 tego o stypendium dla Kijowskiego nie wspomnę :) więc jak widzisz głupota nie zależy od religii.
  • Odpowiedz
ta cała kasa jest i tak własnością zakonu, bo zakonnik nie może mieć swojej kasy.


@lab_rat: XDDD wierz sobie dalej w te bajeczki, które ci wciskają od małego na każdym kroku.
Zresztą nawet nieważne czyja jest kasa - ważne, że nic się nie zmienia i ludzie dalej dają się manipulować jeżeli chodzi o pieniądze i kościół.
  • Odpowiedz