Wpis z mikrobloga

Nie, że mnie boli dupa, czy coś. Świetnie, że gościu sobie radzi i ustawił się na przyszłość. Aktualnie na patronite ma 64k miesięcznie. Świetnie - pomyślicie sobie - zapewne jakoś zachęcił ludzi do wpłat tych pieniędzy. Może jakieś koszulki, podziękowania w filmie, spotkania z nim czy inne gadżety? Nie #!$%@? XD Gościu oferuje swoją modlitwę i eucharystię za każdy próg na patronite XDDD Pic rel w komentarzu.
Tak właśnie prymitywni jesteście katolicy, nie dość, że w kościółku do koszyczka to potem za darmo utrzymywać jakiegoś kolesia.


#bekazkatoli #niepopularnaopinia #oswiadczenie #oswiadczeniezdupy #langustanapalmie #szustak
Pobierz giebeka - Nie, że mnie boli dupa, czy coś. Świetnie, że gościu sobie radzi i ustawił ...
źródło: comment_aTimh7wB2BpKCfjLinrOhA92dHycM0gv.jpg
  • 102
@Morf: czytaj ze zrozumieniem, proszę
Nie ma nagrania za 60k,
60k pozwala na realizacje rowniez celow z nizszych szczebli; gdyby Langusta dostawala np 10k to bylyby filmiki, moze mniej ich by bylo ale na pewno by nie bylo studia oraz nie organizowaliby spotkan uwielbieniowych, a jest kasa - jest dzialanie, proste; z celow sie wywiazuja i robia to co maja robic

Jest wyksztalconym zakonnikiem, wiele zwiedzil, wiele widzial ale nadal jest
W odcinku o klerze doskonale widać na co pieniądze z patronite.pl poszły. Gościu #!$%@? sobie mieszkanie w Warszawie z sypialnią, łazienką i kuchnią i nazywa to studiem nagraniowym. Lodówka smeg za kilka dobrych tysi. #!$%@? pralka i suszarka z LG. To jest to to życie w skromności i biedzie. Gdyby chociaż orgabizowal za tą kasę spotkania z wiernymi., ale nie. 30 zł za bilet na koncert katolickiego superstar.
@cgyp Nie ważne jest to ile czasu tam spędza tylko o to w jaki sposób wydaje pieniądze od wiernych. Nie mówię, że nie robi nic dobrego tylko pokazuję że jak każdy człowiek lubi się płacić w luksusach. Dostaje niesamowite ilości pieniędzy przez patronite ale i tak jest mu mało i prosi o więcej. Nie przeznacza tych pieniędzy aby pomagać potrzebującym tylko zbiera na otwarcie netflixa religijnego. Porównanie do rydzyka staje się coraz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@giebeka: gościu robi bardzo dobry kontent, jest mega pozytywny, sympatyczny, nie kręci żadnych dram, ani afer i przyjemnie się jego filmy ogląda po prostu, bez znaczenia czy się jest katolikiem, czy nie. W związku z tym nie dziwię się, że ludzie mu wypłacają pieniądze.
@kamil-arndt: czyli jako ze jest zakonnikiem a ludzie daja pieniadze za Slowo ktore wnosi cos do ich zycia to nadal powinien siedziec w eremie i sie modlic a pieniadze najlepiej oddac? Jesli pic kawe to tylko plujke a jedzenie trzymac w dziurze w ziemi?
To jest nadal czlowiek, on nie chce zyc w luksusie ale chce zrobic cos uzytecznego dla braci, dla wspolpracownikow langusty.
A co gdy ktos kupuje bilet na
@giebeka: kiedyś mnie wkurzało jak ludzie dawali się tak w balona robić, ale koniec końców doszedłem do wniosku, że nic mi do tego i gówno mnie to obchodzi co kto robi ze swoimi pieniędzmi i życiem xD
wprost rucha swoich prymitywnych patronów


@giebeka:
no niezłe ruchanie xD a jak ktoś wpłaca pieniądze na jakieś fundacje i nic nie chce w zamian to musi w ogóle być niezlym frajerem xD