Wpis z mikrobloga

  • 1025
Co prawdziwy automat to prawdziwa przyjemność z jazdy i z tym nawet nie handlujcie, śmigałem jazde próbną a7 z 2016... boże bajka, autko samo płynie a ja tylko wyznaczam kierunek. Nie chce się wysiadać.

A nie jakies manuale i machanie #!$%@? jakimś drążkiem jak plebs czy rolnik na traktorze. Ludzie szanujmy się.

Jeszcze jak jade z kobietą to mogę za kolano złapać lub trochę niżej, chociaz tutaj siedzenia są dość szeroko od siebie.

Coś pięknego, palce lizać.

#audi #prawojazdy #motoryzacja
  • 145
@lronman jeździłem na automatycznej i manualnej. Do miasta automat to super sprawa, zwłaszcza gdy co chwilę się zatrzymujemy i ruszamy. Na trasę jednak manual wydaje się lepszym rozwiązaniem. W automacie po prostu jest nudno :D
@lronman: sam automat jest kiepskim / przeciętnym rozwiązaniem, bo nigdy nie będzie w stanie przewidzieć tego, co akurat umyślę sobie zrobić. Natomiast automat z dodatkowym trybem sekwencyjnym z łopatkami na kierownicy to jest to - do normalnej jazdy idealny, a do jazdy po krętych drogach przejście na łopatki, żeby mi nie próbował zmieniać biegów w zakręcie, gdy chcę mieć precyzyjną kontrolę nad tym ile mocy przekazuję na koła :)
Ale do
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@lronman: @kipowrot: ja tam jeżdżę automatem w aucir z 97 i w dobrym automacie zawsze jeździ się super. Biegi zmieniają się taj szybko jakbym jechał manualem, a wygoda jest niesamowita. Oczywiście mówię tylko i wyłącznie o takim automacie z możliwością ręcznej zmiany biegów bo tylko wtedy można fajnie hamować silnikiem itp ;)

A najnowsze automaty są jeszcze lepsze.
nie gadaj ze tak samo znosi Ci sportowe auto na autostradzie czy esce jak jakiegoś małego miniacza xD


@Shmit: Znosi nie mniej i nie więcej niż zwykły kombiak lub sedan. Poza szerokością auta i przestrzenią w środku jak dla mnie praktycznie brak różnicy w CODZIENNYM użytkowaniu. Po autostradach i tak śmigam najczęściej 120-140 km/h.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@lronman:

Jeszcze jak jade z kobietą to mogę za kolano złapać

#!$%@? mój człowiek, albo normalnie sie może do Ciebie przytulić a Ty ją ręką objąć albo po twarzy gładzić. Jak można z manualem jeździć xD
@Misieq84: w starej a8 jak skrzynia jest w trybie sportowym to spokojnie mozna jezdzic dynamicznie az milo, w nowej a7 mysle ze bedzie jeszcze bez porownania lepiej. teraz automaty sa sporo szybsze niz wiekszosc kierowcow