Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Z tego co rozmawialiśmy jej mąż ja ignoruje i nie docenia.

@Canova: a co xo myslales ze Ci powie? Ze szuka bolca a Ty akurst jestes pod reka?
  • Odpowiedz
@Canova może rzeczywiście się po prostu im nie układa, ale ja bym bał na poważnie się wiązać z kimś kto tak beztrosko zmienia parterów.
Ciało puszczone raz, puszcza się stałe ( ͡º ͜ʖ͡º)
Ale jak na krótkoterminowa zabawę, to baw się dobrze z Kasią
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Canova: wyślij to do jej męża, niech d----a ma nauczkę. Aczkolwiek jak tak czytam co piszesz, to pokazujesz, że ty też jesteś dziwką
  • Odpowiedz
  • 3
@Canova sama akcja c-----a i można mi wierzyć czy nie nie zachowałbym się jak ty ostatnio spotykałem się z dziewczyną która jest w związku 6 lat mimo że mi się podobała. To próbowałem naprawić jej związek... dopiero kiedy zobaczyłem że jest z nim nieszczęśliwa ze nie śpi całą noc przez co miała wory pod oczami a on sam miał na nią w------e powiedziałem tylko tyle... ze ja nie zacznę z nią
  • Odpowiedz
  • 0
@Canova k---a mam 15 lat i dla mnie używanie emotek to cringe jak c--j oprócz "xD" to że dorośli ludzie se wysyłają jakieś k---a buziaki co to jest.
  • Odpowiedz
@Canova: 2/10 bo odpisuje - jakby szmaciska nie mialy z kim zdradzac to by nie zdradzaly. I to nie jest to samo co podniesienie stówki, bo to nikomu nie r---------a życia, pluje na cb lamusie
  • Odpowiedz