Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 155
Jak kuwa możecie się zachwycać nad remasterem w3? Tyle lat minęło a wy nagle zalewacie się nad tym samym? Kocham w3 i co jakiś czas sobie pykam... Ale proszę was nie nazywjacie sie fanami Warcrafta skoro zadowala was remaster. Przecież powinni już kuła wydać w4, nowa kampania dalsza fabuła... Ale nie, bo po co. Z ich strony miłym dodatkiem do w4 powinien być remaster w3 (tak jak zrobili to z cod4). Ale spuszczanie się nad nowa grafiką jest dla mnie średnie, żal mi was, siebie zresztą też, bo łudziłem się że wypuszczą 4.
#blizzcon #blizzard #warcraft #warcraft3 #gry
krokodylek92 - Jak kuwa możecie się zachwycać nad remasterem w3? Tyle lat minęło a wy...

źródło: comment_UwWSoxdsKjEXfQx8K03nNKaANKZyMerS.jpg

Pobierz
  • 24
@krokodylek92: nie denerwuj sie andrzeju, wyklepie sie... remaster jest delikatny i devsy cos mowily, ze nie chca zbytnio ulepszac pieknej juz grafiki... malo tego devs nie chcial mowic ale istnieje szansa, ze dostaniemy upgrade za free ( ͡° ͜ʖ ͡°) nie rozumiem tylko argumentu wc3r pod 4k jak wc3 wspiera 4k i fullhd
@krokodylek92: Ale oni tu nie wrzucili nowych tekstur i modeli i to wszystko. Gra jest przebudowana - dostajemy przebudowane lokacje, zrobione na wzór tych z wow'a. Dostajemy cutscenki na miarę XXI w.
Do tego warto dodać o ożywieniu marki. Będzie ladder, kolejne setki godzin grania w sieci (właśnie, gra została na nowo zbalansowana).
Customowe mapki - przerobiony edytor, który ma być jeszcze lepszy niż ten z oryginalnej 3, a to właśnie
@krokodylek92: nie wierzę, żeby Blizzard wydał Wc4, liczy się dla nich tylko hajs, a ten zarabiają na Starcrafcie, jedynym żywym RTSie na rynku. Remaster mnie cieszy przede wszystkim z powodu uaktualnionego Edytora i tylko dla niego wydam moje cebuliony.
@krokodylek92: wiadomo, że wc4 nie wyjdzie, Blizzardowi się to zwyczajnie nie opłaca i ludzie powinni się z tym już pogodzić, ale z drugiej strony takie psychotyczne masturbowanie się tym remasterem to też jakieś nieporozumienie, to jest nadal ta sama gra do #!$%@? xD A to, czy została ona zbalansowana czy nie, to się może dopiero okazać, tym bardziej, że wc3 nadal dostaje aktualizacje, więc kwestia balansu rozgrywki jest tu bardzo względna.