Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 155
Jak kuwa możecie się zachwycać nad remasterem w3? Tyle lat minęło a wy nagle zalewacie się nad tym samym? Kocham w3 i co jakiś czas sobie pykam... Ale proszę was nie nazywjacie sie fanami Warcrafta skoro zadowala was remaster. Przecież powinni już kuła wydać w4, nowa kampania dalsza fabuła... Ale nie, bo po co. Z ich strony miłym dodatkiem do w4 powinien być remaster w3 (tak jak zrobili to z cod4). Ale spuszczanie się nad nowa grafiką jest dla mnie średnie, żal mi was, siebie zresztą też, bo łudziłem się że wypuszczą 4.
#blizzcon #blizzard #warcraft #warcraft3 #gry
krokodylek92 - Jak kuwa możecie się zachwycać nad remasterem w3? Tyle lat minęło a wy...

źródło: comment_UwWSoxdsKjEXfQx8K03nNKaANKZyMerS.jpg

Pobierz
  • 24
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@krokodylek92: To jest Twoj punkt widzenia. Moj punkt widzenia jest taki, ze jak ludzie stworzyli dote(gry moba -> kupa kasy) w wc3 kilkanascie lat temu to istnieje duza szansa ze stworzą znowu coś nowego, więc wersja remaster wc3 jest jak najbardziej trafiona.

@highlander: Rozwinięcie niektórych ważnych wątków z przeszłości, lub stworzenie podwalin pod inną historie(dajmy na to misje na argusie po uwiezeniu sargerasa. Moze jakas nowa siła bedzie
  • Odpowiedz