Wpis z mikrobloga

Jaki jest najlepszy supermarket online w UK? - Potrzebuje waszych opinii ziomeczki

Longstory w skrócie:

Jestem leniwy, i nie mam czasu na robienie zakupów. Obecnie na jedzenie wydaje około 650 funtów razem z dziewczyną no i tak nie moge przytyć, większość zamawianego jedzenia do pracy marnuje a odgrzewanie kanapek z subwaya stało się nudne xD. Tesknie za normalnym jedzeniem ale nie wyrabiam czasowo i fizycznie aby chodzic do supermarketu co jakiś czas.

Planuje co tydzien wydawac okolo 40-50 funtow na generalne zakupy jeżeli chodzi o żywność i stoje przed ważnym wyborem, który kurdebele supermarket wybrać. Co polecacie mireczki, prawdopodobnie wybieram opcje na minimum 6 miesięcy więc jakieś plany oszczędnościowe mile widziane.

HA9
#uk #londyn #pomocy

Najlepszy supermarket online

  • Ocado 2.7% (1)
  • Asda 35.1% (13)
  • Tesco 13.5% (5)
  • British corner shop 2.7% (1)
  • Morrisons 8.1% (3)
  • Iceland 5.4% (2)
  • mySupermarket 10.8% (4)
  • chuj ubereats jazda wincyj mcdonalda spaśluchy 21.6% (8)
  • Inne (podaj w komentarzu) 0% (0)

Oddanych głosów: 37

  • 8
HA9


@rvnow: znajdz soe sensownego lokalnego fast fooda, na przyklad chinczyka gdzie widac ze lokalsi codziennie kupuja na wynos i jazda.
Pamietaj, w piatki opcja - rypa we frytkach.
nie dziekuj
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@rvnow: a tak w ogóle to polecam Gousto. Dobre potrawy, przychodzą do domu z przepisami i trzeba je tylko "złożyć". Fajna alternatywa dla cateringu i mie wychodzi drogo, polecam spróbować, sam używam, oszczędza kupe czasu.
umowe na pol roku podpisujesz, ze musisz wiazac sie z jednym?
Produkty sa te same wiec jedyna roznica to dostawa - wybierz ten ktory w twojej okolicy ma najwygodniejsza dla Ciebie opcje.
@rvnow: podpowiem, ze wiekszosc z nich oferuje niezle rabaty dla nowych klientow. Sainsbury's kiedys dawal chyba z 40% rabatu przy pierwszym zamowieniu powyzej chyba £100. Sprobuj kazdego po kolei :)
Planuje co tydzien wydawac okolo 40-50 funtow na generalne zakupy jeżeli chodzi o żywność i stoje przed ważnym wyborem,


@rvnow: Osobiście polecam Asda.
Zamawiałam z Tesco, Sainsbury, Ocado, Morrisons.
Morrisons i Ocado mają ten sam program, więc ich lista zakupów jest prześwietna, bo np masz napisane, co ma krótki okres przydatności i trzeba szybciej zużyć. Ich apki są też szybkie, dobrze zorganizowane i fajne w użyciu.
Ocado ma także dużo produktów