Wpis z mikrobloga

Powiedzcie mi teraz normiki jedną rzecz: jak my, słabe, grube i niskie przegrywy, mamy konkurować z nimi?

Patrzcie jak ona patrzy na tego chada, jakby zobaczyła samego Boga. Ta laska praktycznie ślini się (nie tylko z ust) na widok tego chada, już by mu chciała wskoczyć na jego rakietę. Ja p------e no, gdyby nie jej chłopak betacuck, który ją odciągnął od chada, to jestem pewien że by zaraz klekła przed nim i o---------a mu gałe. To dowodzi teorii że "wygląd fizyczny > osobowość" i że każda dziewczyna pragnie być przeruchana przez chada.

Link do całego filmu: https://img-9gag-fun.9cache.com/photo/aR1P13y_460svvp9.webm

#przegryw #stulejacontent #tfwnogf #logikarozowychpaskow #rozowepaski
G.....t - Powiedzcie mi teraz normiki jedną rzecz: jak my, słabe, grube i niskie prze...

źródło: comment_mwVChAU2U0wDr1osWd9VfmHNR3VU5sde.jpg

Pobierz
  • 74
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Grzolsat: to samo jest z atrakcyjną kobietą na siłowni bądź na ulicy. Nie od dziś wiadomo, że uroda otwiera wszystkie drzwi. Tyczy się to obu płci.
  • Odpowiedz
@Grzolsat:
Ale tak nie wygląda życie - pójdź na siłownię i zobaczysz tam od czasu do czasu podobnie dociętych facetów i ani jednej kobiety, która tak zareaguje xD. Zobaczysz mnóstwo kobiet, które go zupełnie zignorują i będą dalej gadać ze swoimi chłopakami z którymi ćwiczą. Normictwo tu nie ma nic do rzeczy i proszę mnie tak nie nazywać. Nie życzę tego!
  • Odpowiedz
  • 0
@FeyNiX w sumie.. Miałem swoje teorie na temat s----------a które dalej uważam za prawdziwe dzieciństwo itp. Ale nie wzialem poprawki na to że niektórzy są tak samotni że znaja życie tylko z internetu.
  • Odpowiedz
@Grzolsat: Ty byś się nie ślinił na widok pół nagiej kobiety, nie? Na tym polega s----------e, na doszukiwaniu się potencjalnych kłód pod nogami których się nie ma...
  • Odpowiedz
@Flypho: Ma drugi kanal na ktorym pokazuje wszystkie proby z loszkami, bardzo czesto mu sie nie udaje i loszki nie sa zainteresowane, a to ze pozniej w filmiku pokazuje 1/10 wszystkich prob, to wydaje sie ze kazda loszka na niego leci
  • Odpowiedz
  • 0
@FeyNiX Problem z domowkami jest taki ze nikt mnie na nie nie zaprasza. A gdy ja organizuje nie ma na nich dziewczyn bo nie mam kolezanek.
  • Odpowiedz