Wpis z mikrobloga

Jakim debilem trzeba być aby nakablować na policję że ruchasz się z taką laską. Jestem świecie przekonany że ci chłopcy których ta nauczycielka wykorzystywała seksualnie to nie mieli żadnych sprzeciwów. Nie wyobrażam sobie żeby oni bronili się rękami i nogami że taka sztuka im #!$%@?ła petardę. I teraz ci chłopcy ruchali już w wieku 13 lat i za kilka lat będą chadami 10/10 i będą wspominać tą sytuację z uśmiechem na ustach i będą się chwalić przed kumplami jakie to oni przygody przeżywali, podczas gdy ja mam 20 lat i nie ruchałem ani razu. Ja #!$%@?, jak ja im #!$%@? zazdroszczę.

#przegryw #tfwnogf #stulejacontent
G.....t - Jakim debilem trzeba być aby nakablować na policję że ruchasz się z taką la...

źródło: comment_qNby78S2E4GcqOpqr0w16ESQrKPledin.jpg

Pobierz
  • 78
@dleifteh: ty mordo ja jeszcze studiów nie skończyłem xD jestem na zaocznych ale trochę przespałem temat i mam do odrobienia 2 semestry no i obrona. A co do pracy no to IT(nie programowanie stricte). Ale jak już poznałem tą branże, to Ci powiem że studia są potrzebne tylko po to, żeby a) dostać pierwszą pracę, b) dostać stanowisko kierownicze. Jak Ci się uda zhakować punkt a) to jesteś na dobrej drodze.