Wpis z mikrobloga

Jakim debilem trzeba być aby nakablować na policję że ruchasz się z taką laską. Jestem świecie przekonany że ci chłopcy których ta nauczycielka wykorzystywała seksualnie to nie mieli żadnych sprzeciwów. Nie wyobrażam sobie żeby oni bronili się rękami i nogami że taka sztuka im #!$%@?ła petardę. I teraz ci chłopcy ruchali już w wieku 13 lat i za kilka lat będą chadami 10/10 i będą wspominać tą sytuację z uśmiechem na ustach i będą się chwalić przed kumplami jakie to oni przygody przeżywali, podczas gdy ja mam 20 lat i nie ruchałem ani razu. Ja #!$%@?, jak ja im #!$%@? zazdroszczę.

#przegryw #tfwnogf #stulejacontent
G.....t - Jakim debilem trzeba być aby nakablować na policję że ruchasz się z taką la...

źródło: comment_qNby78S2E4GcqOpqr0w16ESQrKPledin.jpg

Pobierz
  • 78
  • Odpowiedz
@orbitowski Ale tak czy inaczej, ich #!$%@? był w jej cipie. To oznacza że zamoczyli.


@Grzolsat: okazuje się , ze zamoczyli nie z własnej woli. Tak przynajmniej uważał sąd. Według mnie niesłusznie ( ͡° ͜ʖ ͡°). Za młodzi byli ...
  • Odpowiedz
@orbitowski: Człowieku, oni przynajmniej nie są już prawiczkami, a ja mam 20 lat i ani razu nie zaruchałem. Pewnie za kilka lat będą ze śmiechem na ustach opowiadać historię jak przeruchali nauczycielkę.
  • Odpowiedz