Wpis z mikrobloga

Najnowszy pomysł mojej psycholog po tym jak "znajdź pracę" skończyło się zwolnieniem po 2 dniach i ostrym płaczem. Uwaga... niech Pan znajdzie sobie nową dziewczynę i się zakocha. ZAJEBISTA RADA, ŻE SAM NA TO NIE WPADŁEM, PRZECIEŻ TO TAKIE PROSTE.
#depresja #przegryw #psychologia
  • 132
  • Odpowiedz
@Lapidarny: @Kolsky: @kosmiczna_zyrafa: @OzaweNakashi: Nic nie #!$%@?łem, nie wytrzymałem psychicznie i sam się zwolniłem po szkoleniu i dwóch dniach pracy. Głównie dlatego, że praca miała być obsługą klienta a okazała się sraniem na klienta i robieniem z siebie debila byle tylko nie przekazać żadnej sensownej informacji. Było więcej czynników ale to jeden z głównych, drugiego dnia nie wytrzymałem psychicznie i wyszedłem z biura z
  • Odpowiedz
@Antiselfist: nie wiem jak to u Ciebie wygląda, ale mi znalezienie pracy pomogło. Nie czułem się najlepiej, w sumie to wiedziałem, że tak trochę przegrywam w życie, nie mogłem znaleźć pracy w wyuczonym zawodzie, więc szukałem w innych branżach, ale brakowało mi zdecydowania, za bardzo się zasiedziałem w domu. Jak już udało się coś znaleźć to z jednej odszedłem po okresie próbnym, z drugiej po dwóch dniach. Teraz pracuję po
  • Odpowiedz
@Antiselfist: nie wiem jak można chodzić do psychologa poznałem kilka koleżanek co albo studiowały psychologię albo były psychologami i serio mało kto ma tak nie równo pod sufitem jak one, nie bez powodu mówi się że ci co studia psychologię sami potrzebują psychologa i że problemy znają z własnego doświadczenia
  • Odpowiedz