Wpis z mikrobloga

Najnowszy pomysł mojej psycholog po tym jak "znajdź pracę" skończyło się zwolnieniem po 2 dniach i ostrym płaczem. Uwaga... niech Pan znajdzie sobie nową dziewczynę i się zakocha. ZAJEBISTA RADA, ŻE SAM NA TO NIE WPADŁEM, PRZECIEŻ TO TAKIE PROSTE.
#depresja #przegryw #psychologia
  • 132
  • Odpowiedz
@Slonx: a pokusiłeś się sprawdzić czym jest owa triada, czy zobaczyłeś nocne moczenie i już koniec, nie ma innej wersji?
Tłumaczy, chociażby mechanizmy doboru partnera, hipergamię kobiet, mechanizmy zdrady.
  • Odpowiedz
@Antiselfist: zgłoś ją do izby lekarskiej. niech jej zabiorą uprawnienia do wykonywania zawodu, bo to się #!$%@? skończy czymiś samobójstwem. A jak jesteś za dużą ciepłą kluchą, to zostaw namiary na tego pajaca, ktoś poważny się tym zajmie.
  • Odpowiedz
@NukeOps

hipergamię kobiet


Dzięki za utwierdzenie w przekonaniu, że mam do czynienia z redpillerskim dzbanem bez choćby szczątkowej wiedzy na temat dziedziny, którą krytykuje. Podejrzewałem to w chwili gdy przeczytałem uwielbienie dla psychologii ewolucyjnej, która jest niczym więcej, jej fajnie opakowaną teoretycznie ciekawostką z niewielkimi możliwościami weryfikacji.
  • Odpowiedz
@Slonx: no elo, idź popłacz swoim kolegom po fachu xD ćwierć inteligenci, po 5 latach klepania formułek i rozwiązywania testów, projektujący swoje zaburzenia na innych. Lubię was. Żaden cieć zwany psychologiem mnie jeszcze mnie nie zagiął w parol swoją gadką, nie wmówił swoich pierdół czy innych gówien.
To, że sobie redpill coś wziął, nie oznacza, że wiem to z tego źródła. To tylko potwierdza moją hipotezę jakim raczyskiem jesteście wy,
  • Odpowiedz
@wikcianikcia Tylko taka porada jest absolutnie nieadekwatna do sytuacji, w której OP się znajduje. Skoro nie jest niestety w stanie poradzi sobie z życiem, to już widzę jak znajduje sobie partnerkę i tworzą choć trochę normalny związek

To jakby Solorz powiedział jakiemuś zwykłemu robolowi, żeby ograniczył wyjścia do restauracji, bo może w ten sposób oszczędzić parę tysięcy złotych miesięcznie

@Antiselfist To z tej pracy biurowej się zwolniłeś? Trochę zazdro, że
  • Odpowiedz
@wikcianikcia: Gdzie jest napisane, że brakuje mi kogoś? Ona wymyśliła sobie, że jak poczuję miłość to mi będzie lepiej. Tyle, że ja jestem już mężczyzną z bagażem kilkuletnich związków, które mnie wyniszczyły emocjonalnie, i nie wiem nawet potrafię/chcę coś tworzyć i znowu latać za babą, która potem będzie znowu mieć wymagania i oczekiwania. Poza tym Trudno sobie wyobrazić życie matrymonialne kogoś kto z trudnością wstaje rano do mycia, je jeden
  • Odpowiedz