Wpis z mikrobloga

zauwazyliscie ze zawsze jak wychodzi jakis eksluziw tylko na konsole to wszyscy konsolowcy lapią się za genitalia i razem łączą siły aby przekazać wszystkim ze ta gra jest tylko na konsole? XD
#ps4 #xboxone #pcmasterrace #rdr2
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@JanDzbanPL: Kiedyś była fala pctowców na hejtowanie konsol. Cały internet był zalany memami krytykującymi konsole i to dlatego teraz powstają odpowiedzi. Ogólnie to na samym początku były tylko wojny między xboxem a plyastation a dopiero potem zaczęło się w to mieszać pc.
  • Odpowiedz
@Stalker094 przecież dalej grasz na konsoli streamując obraz do pc, jaki to ma w ogóle sens skoro to jeszcze usługa płatna? To nie lepiej kupić choćby używaną konsolę przejść grę i sprzedać. Nie wiem jak się to cenowo układa bo nie znam kosztów ps now ale jakość w tym przypadku napewno jest gorsza niż bezpośrednio z konsoli a chyba o tą mistyczną jakość chodzi wszystkim pcmr?
  • Odpowiedz
@Stalker094 kompletnie nie zrozumialem, a co pc jest darmowy? Na konsoli nie mogę grać w co chcę? Konsola z rdr to koszt 1000 max przy nowej i nikt ci jej nie broni sprzedać po ograniu tych 3 gier. A ktoś kto ma kompa co ogarnia wysokie w 60 FPS to może sobie pozwolić na taki wydatek chyba. Jeżeli zaś go nie stać to nie wiem po co pakować się w pc
  • Odpowiedz
@Medonix: Na pc masz nieskończenie więcej gier, a psnow wychodzi znacznie taniej po prostu niż kupno ograniczonego pcta na którym jedyne co da się robić to grać. No i tak... nie pograsz na ps4 w nic co wyszło stricte na pc. A na pc pograsz we wszystko. Btw po co mi kupować drugi system do gier, jak już zainwestowałem w jeden, który obsługuje wszystko?
  • Odpowiedz