Wpis z mikrobloga

@haakenn: skoro restauracja nie zapewnię takich podstawowych udogodnień jak przewijak to co poradzić? :¯_(ツ)_/¯ Można mieć jedynie pretensje do właściciela restauracji
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Logan00: tak wyjdź na ulicę i przebieraj dziecko xD @miken1200: uwierz mi że półroczne dziecko już ma urozmaicona dietę więc kupa będzie normalna, wiem co mówię, dopiero jak mam dziecko zauważyłem że po za wyjątkami w stylu kfc/mcd ciężko spotkać przewijaki albo kibel na tyle duży żeby np wziąć i przewinac w wózku
@miken1200: dzieci powyżej 5-6miesiecy nie jeżdżą w gondoli

@lanekrasz: przewijaki są w większości miejsc, wiec taka mama zakłada, ze idąc do restauracji, będzie miała przewijak do dyspozycji.

Kiedyś mnie to tez denerwowało, ale odkąd mam dziecko to to rozumiem. A w przypadku ze zdjęcia, przypuszczam, ze Pani się wku*wila o to, ze nie ma przewijaka i dlatego zrobiła to na środku restauracji
tak wyjdź na ulicę i przebieraj dziecko


@steemm: Po pierwsze nie pisałem, że ma z wózkiem wyjść z restauracji. Może przewinąć w wózku będąc w lokalu - zawsze to lepiej, niż kłaść na stole do jedzenia. Po drugie: o ile nie jest zimno i nie pada to co za problem przewijać na dworze? Sam nieraz przewijałem syna w wózku, jak byliśmy na spacerze.

półroczne dziecko już ma urozmaicona dietę

Pisałem o