Wpis z mikrobloga

Kilka egzemplarzy? Cud jak się zobaczy jedną sztukę.


@KYK_: żaden cud, maluchów jeszcze trochę zostało, w Katowicach widzę prawie codziennie, podejrzewam, że po prostu uwagi nie zwracacie na nie.
  • Odpowiedz
passatów B3, maluchów i golfów 2 to ja nie widziałem od dawien dawna


@Stitch: W ogóle nie widziałeś? xD coś mi się nie wydaje to prawdopodobne, ale może po prostu potwierdza się to, że GOP to polskie zagłębie gratów, a gdzie indziej faktycznie jest ich malutko.
  • Odpowiedz
@WszeborWlostowic: powiem Ci tak, dolny śląsk/ wielkopolska/ łódzkie, śląsk i podkarpacie na trasie to praktycznie nie ma w ogóle, bo tu jeżdżę codziennie po wsiach z racji pracy. Malucha ostatni raz widziałem w Katowicach jak jechał na lawecie. Passata B3 to ostatni raz widziałem rok temu na jakiejś wsi na podkarpaciu jak stał wrośnięty, a golfy 2 to owszem widuje, ale odrestaurowane przez pasjonatów albo porobione na stance/ german style.
  • Odpowiedz
@Stitch: ja widzę maluchy prawie codziennie w Katowicach, albo jadące po ulicy, albo zaparkowane. Mogę zacząć im robić zdjecia i wrzucać na mirko, mam nawet pomysł na tag "#100zauwazonychmaluchow" ( ͡° ͜ʖ ͡°) Golfy 2 podobnie, a w sumie jeszcze w 2015 liczyłem je na ulicy Chorzowskiej i naliczyłem całkiem na serio chyba 7 sztuk w 10 minut, dzisiaj jest ich dużo mniej,
  • Odpowiedz
@Asfalt_Drobiowy:
Raczej nie, sprzedaż rozpoczęli dopiero na przełomie kwietnia i maja, większość aut z tej postowanych tutaj była na pewno popularniejsza (poza ludźmi którzy nie umieją czytać ze zrozumieniem i wrzucają auta typu E46, które wtedy było niemal szczytem bogactwa). Bestsellery roku 2000:
1) Fiat Seicento - 58 674 (12,3)
2) Daewoo Matiz - 45 030 (9,4)
3) Daewoo Lanos - 29 613 (6,2)
4) Skoda Felicia - 21
  • Odpowiedz
uno, tico i malucha

@Asfalt_Drobiowy:
Malucha owszem nie ma za często w ruchu (jak już to tylko eleganty), ale Tico czy Uno to widuję naprawdę sporo, gdzie wy ludzie mieszkacie że nikt tym nie jeździ? Warszawa Mordor? xD

@marek-kalka:
Akurat Seicento na pewno jest równie popularne, jeszcze sporo go wyprodukowano po 2000 roku (aczkolwiek większość egzemplarzy to są początki produkcji). Nieadekwatne przykłady to są auta które dopiero co
  • Odpowiedz
To są jedyne adekwatne akurat, nie widuję Seicento na każdym skrzyżowaniu jak piętnaście lat temu, Tico to widzę może z raz na tydzień, Uno raz na dwa tygodnie.
  • Odpowiedz