Wpis z mikrobloga

8 lat z moją różową. Dwójką wspaniałych, zdrowych, pięknych dzieci. Masa trudnych chwil które razem przetrwaliśmy. Kocham ją, zawsze będę, zawsze będę przy niej. Życzę sobie i wam, Mirki i Mirabelki, żebyście znaleźli sobie taką właśnie wspaniałą osobę do spędzenia reszty życia, jaką ja znalazłem. Wiem że nocna, nie powinno się tagów ale fck u, dzisiaj moje święto. #szczescie, #milosc, #pijzwykopem, #azylboners
  • 106
@zuken: Witam!....nawet nie wiesz ile sprawil mi radosci Twoj wpis:)...jak milo sie czyta, ze jestes szczesliwy, to jest najwaznejsze w naszym zyciu co moze nas spotkac, wlasnie szczescie, jest nieraz ciezko, ale pamietaj , ze nic i ponad to nie jest nam zastapic, szacunku, zrozumienia, szczescia, milosci i rodziny jaka masz...dbaj pielegnuj i strzez, bo to jest nam dane raz na zawsze, zycze duzo Milosci dla Ciebie i Twojej rodziny i
radziłbym się skupić na sukcesie finansowo-zawodowym


@klamkaodokna: hehe no tak, hajsixxxx najważniejszy hehe

lepiej zarabiać 15k/msc i zdychać z samotności c'nie???? a teraz zw, idę robić 8h nadgodzin żeby mieć jeszcze więcej hajssssuuu
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@niochland: nie wiem ziomek, dla mnie zawsze najważniejsze były rzeczy materialne, nie chce być jakiś toksyczny ale też odnoszę nieodparte wrażenie, że trochę się ludzie oszukują w ten sposób "nie wyszło mi w życiu, nie dorobiłem się fortuny ani pozycji, no ale dobra będę sobie " szczęśliwy" bo jakąś sobie tam mam rodzinkę i wmowie sobie, że jest dobrze"
No ale może nie każdemu zależy tak na celach materialnych jak mnie,
dalej zakochance ()


@miroslaw75: miłość to coś znacznie więcej, niż zakochanie.

@klamkaodokna: kwestie materialne, pieniędze sa ważne. Ale bycie szczęśliwym i spokoj wewnetrzny - moim zdaniem ważniejsze. Kauera, sukcesy zawodowe.. spoko ale fajnie tez to dzielić z kimś, komu na nas zależy.
Mężem/żona (czy tam partnerem, tez rodzicem) jesteś cały czas. Kariere kiedyś skończysz, znudzisz się kolejnymi gadzetami, a miłość najbliższych będzie zawsze