Wpis z mikrobloga

8 lat z moją różową. Dwójką wspaniałych, zdrowych, pięknych dzieci. Masa trudnych chwil które razem przetrwaliśmy. Kocham ją, zawsze będę, zawsze będę przy niej. Życzę sobie i wam, Mirki i Mirabelki, żebyście znaleźli sobie taką właśnie wspaniałą osobę do spędzenia reszty życia, jaką ja znalazłem. Wiem że nocna, nie powinno się tagów ale fck u, dzisiaj moje święto. #szczescie, #milosc, #pijzwykopem, #azylboners
  • 106
  • Odpowiedz
@zuken mam już tak przepełniony mózg wykopem że myślałam że to kolejny post z serii "okazało się że ma bolca"

Życzę, żebyś żył w takim szczęściu do końca życia!
  • Odpowiedz
@zuken: nie czytałem do końca ale współczuję. Olej szlaufa, skoncentruj się na tym by być sam ze sobą szczęśliwy. Teraz będzie ciężko, ale z pewnością sobie poradzisz. A ją pewnie gach kopnie w dupę i zostanie na lodzie
  • Odpowiedz
@penquin ja tam zawsze chętnie czytam pozytywne historie i się cieszę cudzym szczęściem, kiedy tylko mogę :) Może ktoś inny z kolei szuka w takich postach inspiracji albo nadziei. Oczywiście to, że takie rzeczy Cię nie interesują, też jest ok. Kwestia preferencji i podejścia do świata :)
()

@zuken no i superowo! Oby jak najwięcej związków tak wyglądało. Powodzenia w dalszej drodze :)
  • Odpowiedz
@zuken Wszystko przed Tobą, ja ze swoją jestem 11 lat, też bardzo ją kocham i jest wspaniała, ale dziś mnie tak #!$%@?ŁA, że zastanawiam się czy nie wymienić zamków ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz