Wpis z mikrobloga

8 lat z moją różową. Dwójką wspaniałych, zdrowych, pięknych dzieci. Masa trudnych chwil które razem przetrwaliśmy. Kocham ją, zawsze będę, zawsze będę przy niej. Życzę sobie i wam, Mirki i Mirabelki, żebyście znaleźli sobie taką właśnie wspaniałą osobę do spędzenia reszty życia, jaką ja znalazłem. Wiem że nocna, nie powinno się tagów ale fck u, dzisiaj moje święto. #szczescie, #milosc, #pijzwykopem, #azylboners
  • 106
chwali się, po to jest mirko. Przegrywy ciągle mogą szczekać, że ich kolejna kobieta olała, więc mamy tutaj mały i pozytywny równoważnik :D


@Nidor: A co? Znasz kogoś kto się będzie cieszył z tego, że jest samotny?
@push3k-pro no ja się na przykład cieszę z takiego stanu rzeczy :D

Jeśli napisałam o przegrywach, to raczej logiczne, że mam na myśli ludzi, którzy są sami przez to, że są #!$%@?, nie dlatego, że mają pecha w życiu uczuciowym. Wystarczy wejść pod ten tag i sam zrozumiesz.
Jeśli napisałam o przegrywach, to raczej logiczne, że mam na myśli ludzi, którzy są sami przez to, że są #!$%@?, nie dlatego, że mają pecha w życiu uczuciowym. Wystarczy wejść pod ten tag i sam zrozumiesz.

@Nidor: Nie wiem co ty czytasz, ale oni wskazują wyraźnie, że mają wady, stąd odrzucenie przez kobiety.
@push3k-pro: wady, które sami sobie wymyślają, a jeśli faktycznie istnieją, to wcale nie są takie straszne. Odrzucani są przez swój sposób myślenia, bo każda kobieta wyczuje stulejarstwo i mizoginię na kilometr, stąd żadna nie jest zainteresowana, a wręcz ucieka jak najdalej może. Tam naprawdę niewielka część została niesprawiedliwie potraktowana, cała reszta to #!$%@? umysłowe.
@Nidor:
Bredzisz. Większość wprost określa swoje umiejętności społeczne jako przeszkodę. Oni wymagają ogarnięcia ogólnego pod tym względem. Stulejarstwo nie bierze się z dupy, ani z ich samowolnego #!$%@?. To długotrwały wpływ różnych nieprawidłowych relacji, których czasami źródłem jest wygląd, czasami problemy rodzinne, a czasami jakąś drobna pierdoła, która ich oczernia w oczach innych. Nikt świadomie sobie takiego gówna na głowę nie zwala. Nie dziw się, że mają żal do innych, kiedy