Wpis z mikrobloga

#php #zlecenia #programowanie #programista15k #freelance

Szukam ogarniętego programisty do napisania aplikacji (baza + trochę formularzy + API fakturownia.pl + drukarka fiskalna).

Szczegóły aplikacji:

- Logowanie, tworzenie kont systemu (administrator + pracownicy)
- Formularz do podawania danych do paragonu / faktury (RWD, może być szablon)
- Lista dodanych paragonów/faktur (tylko link do zewnętrznej aplikacji)
- Druk paragonu na drukarce fiskalnej i dodanie faktury przez API fakturownia.pl

Tyle z ogólnego zarysu aplikacji. Jej głównym zadaniem jest umożliwienie zdalnego wystawienia paragonu/faktury za pomocą strony (czyli z tabletu, telefonu) na drukarce fiskalnej, która jest w biurze. Jednocześnie skrypt wystawia fakturę do paragonu za pomocą API fakturownia.pl. Koniec.

Termin 30 dni. Mogę koordynować, testować, aby szybko doprowadzić aplikację do finalnej postaci. Mile widziane doświadczenie w skryptowaniu API (dokumentacja API fakturownia.pl dostępna on-line, wykorzystamy tylko część generującą fakturę i pobierającą link do niej) oraz w pisaniu aplikacji pod drukarkę fiskalną (nie mam pojęcia, jak wygląda forma komunikacji z drukarką fiskalną poza tym, że po to powstały).
  • 14
@joolekk: do okolic 10k netto b2b. Nie wiem do końca na jakie problemy natrafimy, więc jest jakaś furtka na większy budżet, ale przede wszystkim jest furtka na dalszy rozwój aplikacji w coś bardziej ambitnego.
@passage: dotychczas koordynowałem już kilkoma tego typu apkami, różniły się tylko brakiem komunikacji z drukarka, po kilku dniach była pierwsza wersja. Testowaniem chciałbym się zająć sam wraz z wykonawcą. Możemy też lecieć godzinówkę 100 zł netto b2b + jakiś ~~teamcamp~~ timecamp, żaden problem. Nie mam pewności co uda się w jakim czasie, drukarka fiskalna to dla mnie nowość, stąd wspomniałem o możliwym poszerzeniu budżetu.
@passage: Na szczęście to ma być tylko jedna drukarka (ew. dwie, jedna rezerwowa), więc mamy dowolność przy wyborze. Można wybrać takiego producenta, który najbardziej przyłożył się do tematu komunikacji. Do ustalenia.
@idzisz: no ja niestety dużego doświadczenia nie mam, drukarkę oprogramowywyałem do kiosku sprzedającego "coś" razem z terminalem płatniczym. Ja bym poszedł w taką, która umożliwia komunikację po ethernecie, będzie o niebo wygodniej (nie chodzi o komunikację, ale o użytkowanie).

Ogólnie drukarka posiada dwa tryby: tekstowy i graficzny. Szkoda, że termin krótki bo chętnie bym się podjął temutu bo lubię takie.