Wpis z mikrobloga

Mireczki poznałam w pracy nowego kolegę. On wie, że jestem zajęta, ale zapytał czy nie możemy wyjść na koleżeńskie piwo. Niebieskiego zapytałam czy mogę z nim iść, w sensie z tym kolega, chcę być fair, ale niebieski nie bardzo chce się zgodzić? Przecież nie szukałam specjalnie znajomości, a warto nie zamykać się tylko i wyłącznie na kontakty, które już mamy #niebieskiepaski jakbyście postąpili #zwiazki
  • 178
Jeśli dziewczyna ma chęć zdradzić faceta to nie musi pytać na mirko czy takie piwo czy kawa jest ok. A jeśli nie ma - to intencje faceta niczego nie zmienią. Od tej strony też to kiedyś przerabiałem. Kiedy wyszło, że znajoma ma jednak trochę inne intencje to spotkanie kulturalnie się skończyło.

Nic dziwnego, seks jest ważny w związku.


@nowywinternetach: Czy Ty w ogóle czytaleś co ja napisałem? Dziewczyna napisała "Facet mnie
venomik - Jeśli dziewczyna ma chęć zdradzić faceta to nie musi pytać na mirko czy tak...

źródło: comment_hPtm9SqgOsxiNye9kYVuiuSkcO38qeOy.jpg

Pobierz
Czy Ty w ogóle czytaleś co ja napisałem? Dziewczyna napisała "Facet mnie zdradził" i mirko już miało odpowiedź.


@venomik: To spłycenie tematu, ale jak nie ma obiadu w domu, to się je na mieście.

Jeśli dziewczyna ma chęć zdradzić faceta to nie musi pytać na mirko czy takie piwo czy kawa jest ok. A jeśli nie ma - to intencje faceta niczego nie zmienią. Od tej strony też to kiedyś przerabiałem.
A ile znasz w których nie było?


@sylwke3100: Nie mam czasu teraz szukać danych, ale badań na temat zdrad jest naprawdę dużo. Wystarczy też pomyśleć. Ile znasz sytuacji, w których ktoś ma tak naładowane jaja, że rozdziela to w 1 dzień na kilka kobiet (jednocześnie mając pracę, obowiązki, gdzie na to czas?) i czy większe prawdopodobieństwo seksu z inną będzie, kiedy tego seksu w ogóle nie ma i chłop chodzi nabuzowany?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 14
@Konkol: Taka rada dla #niebieskiepaski jak już wszystko zostało wyjaśnione. Jak was kobieta pyta czy może iść na piwo z kolegą to nie róbcie sobie nic z tego i zgadzajcie się, bo w przeciwnym wypadku dajecie znak że to kobieta w tym związku ma większą wartość i boicie się że jak pójdzie na to piwo to wybierze kogoś innego. Gdy się zgadzacie bez problemu to oznacza że to wy dla niej