Wpis z mikrobloga

#tinder #p0lka Typowy profil P0lki czyli jedyne co ją interesuje to wzrost i obowiązkowe zaznaczenie, że nie lubi seksu i traktuje go jako kartę przetargową. "Popuszczę szparę jak mnie zadowolisz, piesku. A teraz skacz. No chyba, że jesteś Chadem to się puszczę, ale wiedz, że normalnie tego nie robię" XD Fajnie też, że ona myśli, że dostęp do jej mokrej dziury to coś wartościowego XD
RoastieRoast - #tinder #P0lka Typowy profil P0lki czyli jedyne co ją interesuje to wz...

źródło: comment_jcXcu0cAdck4gYBac5Bzg40c1Lz7yhhc.jpg

Pobierz
  • 337
@VeleiN: to jest płaskie jednotorowe myślenie. Ja uwielbiam seks, a w życiu nie poszłabym z kimś do łóżka na pierwszej randce, na drugiej też. Tutaj laska jest może po prostu katoliczką i tyle, może mieć jakieś problemy z samoakceptacją, zdrowotne, czy po prostu nie chce się niczym zarazić. Mam taką znajomą, która czeka do ślubu - nic jej nie jest, jest ładna, miała nawet chłopaka, ale z seksem czeka do ślubu.
@Almost_a_wizard: już samo podejście do tematu mówi, że jesteś niedojrzały emocjonalnie i wszystko sprowadzasz do ruchania. Każdy się rodzi prawiczkiem/dziewicą. To naturalne i normalne. Nie ma żadnego zalecanego wieku utraty dziewictwa, aczkolwiek wiadomo, że najłatwiej w wieku 15-25 bo wtedy po prostu hormony szaleją. Później człowiek przestaje mieć parcie na seks. Nie ważne jak wyglądasz - bo ludzie bez nóg, po poparzeniach, z chorobami genetycznymi - również mają partnerów. Nie ma
@VeleiN: Biologicznie się nie opłaca, dopóki nie zostajecie parą, małżeństwem - po to małżeństwa zostały wymyślone, żeby ojciec odpowiadał za dziecko, więc normalnym jest nieuprawianie seksu przed zobowiązaniem ze strony mężczyzny. Twoja kobieta takie połowiczne zobowiązanie ma, a ja tu piszę o czymś innym - przeleci i zniknie. Kobietom to się nie opłaca, na dłuższą metę, o ile to nie seksoholizm - to będą się czuły źle, niedowartościowane, nic nie warte