Wpis z mikrobloga

#tinder #p0lka Typowy profil P0lki czyli jedyne co ją interesuje to wzrost i obowiązkowe zaznaczenie, że nie lubi seksu i traktuje go jako kartę przetargową. "Popuszczę szparę jak mnie zadowolisz, piesku. A teraz skacz. No chyba, że jesteś Chadem to się puszczę, ale wiedz, że normalnie tego nie robię" XD Fajnie też, że ona myśli, że dostęp do jej mokrej dziury to coś wartościowego XD
Pobierz
źródło: comment_jcXcu0cAdck4gYBac5Bzg40c1Lz7yhhc.jpg
  • 337
Co do podrywu przy okazji tematu o Polce co poszła do łóżka z jakimś murzynem, ktoś wrzucił link do filmów z podrywem jakiegoś niskiego gościa co wyrywał wyższe dziewczyny.

Jeśli facet ma normalny wygląd (umyty, czyste ubrania), nie jest wulgarny i chamski, a jednocześnie potrafi argumentować swoje poglądy, nie jest ćpunem lub alkoholikiem (często nawet niekoniecznie) to może poderwać normalną dziewczynę.

Co do wzrostu, każdy ma prawo do swoich preferencji. Często dziewczyny
@piwniczak: jaki masz rozmiar biustu, a wyślesz fotke blablabla


@Bellie: Twierdzisz, ze pytanie o rozmiar biustu lub prosba o wyslanie wlasnej fotki przez faceta poznanego w necie (sic!), to jest "wymaganie duzych cyckow", czy wrecz odrzucanie potencjalnej partnerki ze wzgledu na rozmiar cyckow?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Blaskun: miałaby, nazywana byłabym dziwką i żaden nie chciałby się ze mną związać czy ożenić, ponieważ byłby niepewny przyszłego potomstwa. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@Bellie: jezu, niezle projekcje xD
to jest "wymaganie duzych cyckow", czy wrecz odrzucanie potencjalnej partnerki ze wzgledu na rozmiar cyckow?


@Bellie: a co, jesli pyta o rozmiar cyckow bo szuka partnerki z malymi (nie wiem czy wiesz, ale dla polowy facetow male cycki to taka sama podnieta jak dla drugiej polowy duze cycki)? Wygladaja "mlodzienczo" i nigdy nie obwisna. Przyszlo ci to w ogole przez mysl?
większość stara się o dzieci


@lubelskikabanos: Tylko, że kiedyś ta większość to było 95%, a dzisiaj z 60-70%. ( ͡° ͜ʖ ͡°)W moim wieku i środowisku (młodzi, wykształceni) ledwie chyba 8 kobiet doczekało się potomka, na 60, na studiach - wiek 29-30 lat. Z patolskich środowisk, o których myślałam, że będą mieli po 8-10-cioro dzieci, mają ledwie po 1-2 dzieci.

Tak, to jest irracjonalne, bo żyjemy w