Wpis z mikrobloga

@slako: To nie jest zbytnia pewność siebie, może to uznać za ironię. Samemu siebie ciężko obiektywnie ocenić, a poza tym ludzie mają bardzo różne upodobania. W ogóle nie wiem po cholerę w taką dyskusję się z laską wdawać. Konkretnie, bez żadnych smutów, bo to nudne dla rozmówcy. Takie drążenie tematu, którego najwidoczniej (co widać po screenach) poruszać nie chce.
  • Odpowiedz
@slako: W tym miejscu:

"tego nie wiem, nie widziałam cię"

wystarczyłoby już napisać: "to jak chcesz zobaczyć to zapraszam tu i tu". I albo się zgodzi, albo nie. Mamy w tym momencie sprawę jasną bez zbędnego p--------o.
  • Odpowiedz
@Pawlikowski-33 Nie wiem czy bait specjalny w celu eksperymentu aby z was wykopków typowych debili bananów sprawdzić (no tak k---a każdy od urodzenia musi miec idealne życie, reakcje społeczne, social skill) jak zaaregaujcie na takie screen i potwierdzić wasze jeb##e podwójne standardy (podejscie) xD ale większość z was jedziecie po nim równo
A ja powiem popracuj nad pierwszym wrażeniem i mniejszym użalaniem się - jakbyś był na rozmowie prace tez byś
  • Odpowiedz
jasne, gdyby przystojniak sie uzalal to zaraz by bylo "chodz, pociesze cie" - jeden mirek juz robil taki eksperyment


@Pawlikowski-33:

G---o prawda. Niby jestem w miarę przystojny, jednak często przy rozmowach z babeczkami mówiłem, że jestem nieśmiały i kiedyś znajoma mi wyjechała, że takie gadanie u faceta jest dużym minusem do ogólnej atrakcyjności.

Kobiety już mają cipkę drugiej nie szukają. Takie są fakty.
  • Odpowiedz
hehe ostatnio jakis mirek robil eksperyment gdzie wzial zdjecie chada i sie uzalal nad soba - reakcja laski byla taka - "spotkajmy sie, wpadnij do mnie"


@Pawlikowski-33: ale on chociaż miał jedną zaletę. Był przystojny.
Ty natomiast mogłeś się dla niej okazać fajnym gościem do pogadania, ale s----------ś nawet to. W-------s na śmietnik być może swoja jedyną zaletę (chociaż po przeczytaniu tu twoich tłumaczeń wiem, że ślepy los ją uratował
  • Odpowiedz