Wpis z mikrobloga

@Pawlikowski-33: esencja przegrywizmu. To nie morda jest problemem, tylko twoje ogromne kompleksy i takie „creepy vibes”, które czuć od ciebie nawet przez internet, a co dopiero w rozmowie twarzą w twarz. Ogarnij się i usuń konto na wykopie, żeby nie lizać sobie wzajemnie rowa z reszta stulejek.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Pawlikowski-33: żałosny jesteś. Sami z siebie robicie zjebów, użalając się nad sobą. I macie z tego jakąś satysfakcję pisząc o tym pod tagiem #przegryw.
Kiedyś kult sukcesu, a dziś porażki. ()
  • Odpowiedz
@slako: nie... przyznam, ze kiedys bylem bardziej pewny siebie (ale i tak malo), tylko ze ostatnio mam mniej par na tinderze i ogolnie, nie wiem skad to sie wzielo, nie roztylem sie czy cos, generalnie jak mam malo par to tak naprawde z miejsca zakladam, ze te laski co mnie przesunely w prawo maja we mnie w------e

i zazwyczaj mam racje niestety
  • Odpowiedz
@slako: byc moze, a moze po prostu wtedy umialem se zrobic ladne zdjecie, a teraz nie... ale to niewazne, bo jesli trzeba tak kombinowac to znaczy ze nie jest sie atrakcyjnym

w kazdym razie lipa jest w c--j
  • Odpowiedz
po czym ona odpowiedziala, ze nie wie czy jestem przystojny


@Pawlikowski-33: Ja bym napisał - no przecież widać na zdjęciu, że jestem. Nawet jeśli bym nie był. Gówniane użalanie się nic nie da, a wręcz przeciwnie.
  • Odpowiedz