Wpis z mikrobloga

@Pawlikowski-33: Nawet jeśli laska by chciała z Tobą zrobić cokolwiek mimo twojej domniemanie brzydkiej twarzy, to prawie żadna nie ma ochoty słuchać użalania się nad sobą. Jeśli masz jakieś kompleksy, to lepiej po prostu nie poruszaj ich tematu.
Wydaje mi się że żartobliwy komentarz o jakiejś swojej wadzie jest ostatecznością, i tylko kiedy jej temat zostanie poruszony.
  • Odpowiedz
swoja droga... gdybym wiedzial, ze ten temat osiagnie taka popularnosc to bym czesciej wrzucal takie rozmowy bo mialem ich od groma, szkoda tylko ze juz usunalem tindera czy badoo
  • Odpowiedz
@patka_wariatka: tobie latwo te glupoty gadac, bo jestes kobieta i jesli jestes w miare zadbana to masz pelno kolesi wokol siebie, ciekawe jakby twoja pewnosc siebie wygladala, gdyby byl zainteresowany toba jakis nikły procent mezczyzn

@slako: juz sama jej odpowiedz "a tak mi sie kliknelo" sugeruje duzo

ktos zaraz napisze ze to taka gra i udawanie niedostepnej - uwierzcie mi, ze nie (zazwyczaj)
  • Odpowiedz
@Pawlikowski-33: głupoty to ty gadasz. Lepiej użalać się i szukac poklasku i pocieszenia? Musisz wypracować sobie pewność siebie, mieć np. pasje, która zainteresujesz i dzięki niej nabierzesz tego czegoś. Nie wzrost/twarz/kasa się liczy. Chyba, ze chcesz pustej lali, to wtedy i owszem
  • Odpowiedz
@slako: czyli nie ma życia poza tinderem?
W takim razie po co zakompleksiony koleś zakłada tam konto? Żeby poprawiać sobie samoocenę takimi wiadomościami jak op? Sami chcecie pukać księżniczki a później zdziwienie, ze one zawracają uwagę tylko na wygląd/hajs. Błagam was
  • Odpowiedz