Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 15
@Pawlikowski-33: bo prezentujesz tak niski poziom zdolnosci interpersonalnych, niezrozumienia zasad small-talku i zasad jakie panują w kontaktach miedzyludzkich ze wyglada to prawie jak aspergerowiec na tinderze.

Naprawdę sądzisz ze jak będziesz w ten sposób rozmawial z kobietami ( cisnąl sobie, uzalal sie nad sobą, wymagal wspolczucia i komentarzy pocieszajacych i zapewniajacych ze w zadnym razie nie jestes tak brzydki jak myslisz) to jakakolwiek kobieta się tobą zainteresuje albo będzie grac w
@Shyvana: alez ja mialem niejedna randke z tindera i badoo - dlatego wiem, ze lepiej przeprowadzic taka rozmowe zeby wiedziec na czym sie stoi

i owszem, jest to wina wygladu, jeden mirek robil eksperyment ze zdjeciami przystojniaka gdzie sie użalał, rezultaty oczywiste
@Pawlikowski-33: I naprawdę nie jesteś w stanie zrozumieć takich prostych rzeczy, jak to, że wyciągania przy partnerce swoich najgorszych cech(nie ważne, czy jest to morda, wzrost, brak zainteresowań, kłopoty w kontaktach z ludźmi, słabe zarobki... długo by wymieniać) skreślasz się na samym początku?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@Shyvana: alez ja mialem niejedna randke z tindera i badoo - dlatego wiem, ze lepiej przeprowadzic taka rozmowe zeby wiedziec na czym sie stoi


i owszem, jest to wina wygladu, jeden mirek robil eksperyment ze zdjeciami przystojniaka gdzie sie użalał, rezultaty oczywiste

@Pawlikowski-33:

No ale co w tym jest dziwnego, ze osoba która nie ma zajebistego wygladu musi odbijac sobie czyms innym i uwodzić kobiety fajnym charakterem?

To chyba jasne,
@Zelber: nie sadze, gdyby mi kobieta zaczela sie zalic z jakiegos problemu to moze bym pomogl gdybym mogl

to laski sobie wymyslily ze hurr durr nie uzalaj sie, zreszta nawet one sie tego nie trzymaja, bo gdy napisze przystojniak to zupelnie inaczej sie zachowuja
@Shyvana: ale fajny charakter nie ma znaczenia podczas seksu

owszem majac fajny charakter mozna zdobyc zwiazek z rozsadku (w sensie z rozsadku dla kobiety) ale nic wiecej

mam dosyc nadrabiania cale zycie tego ze mam szczurza twarz, to dla mnie uwlaczajace, nigdy nie bede atrakcyjnym mezczyzna

kobiety sa takie madre bo zazwyczaj nie musza nadrabiac
@Rhaenys_: juz widze jak dajesz sie rznac jakiemus typowi bez linii szczeki, szaremu 5/10

@slako: to byly seksy na pierwszych randkach takze az tak duzo tego pajacowania nie bylo

Gdy przystojniak się żali, że jest brzydki, to nikt tego poważnie nie tratuje. Każda wie, że to taka gra.


cos w tym jest niestety