Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@przegrany_przegryw: wiem, ale to wszystko wina tych spermiarzy.. zle jakiejs to zaraz pociesza mimo że nic w zamian nie dostanie, a sam jak pokaże słabość to go wysmieje

"jak to, jesteś facet czy pissda? "

nie dziwne że tylu gości z polski się powiesza jak okazanie słabości czy uczuć jest utożsamiane z byciem
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@przegrany_przegryw: kiedyś było łatwiej bo laski też leciały na ogarnietych gosci, tylko wtedy wystarczyło upolować zwierzynę, zapewnić bezpieczeństwo w sensie jakiejś chatki o ochrony przed dziką zwierzyna czy innymi gości..

a teraz to trzeba mieć prawko, auto, dobra prace, mieszkanie XD
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@slako: no wiem hehe ale bez tego większość mnie nie zechce, a w drugą stronę to ja mam na takie rzeczy #!$%@? i mógłbym jakąś szarą myszkę przygarnac
  • Odpowiedz
@Pawlikowski-33: To wystarczające u mężczyzny, by wyrywać laski 10/10, mieć 100 onsow albo dziewczynę, która świata nie będzie poza Tobą widziała. Nie rozumiem na co narzekasz. A tak w ogóle to pewnie jesteś przystojniejszy niż sądzisz.
  • Odpowiedz
@DigitalGirl: oho widze ze zaczyna sie "wystarczy jak facet jest przystojniejszy od diabla"

takie cos skonczylo sie 100 lat temu, obecnie taki przecietniak dostaje atencje tylko od lasek wygladajacych jak gowno (obiektywnie gorzej od niego), w najlepszym wypadku jakas dziewczyna wezmie go na zwiazek z rozsadku jak juz sie wyszaleje z tymi lepszymi
  • Odpowiedz
@Pawlikowski-33 jajebe, tutaj biorą cię za cipkę, a jakby loszka wrzuciła podobnego screena to by wykopki stwierdzili, że to atencyjna #!$%@?, która chce się dowartościować komentarzami XD
Trzymaj się, ziomek.
  • Odpowiedz
@Pawlikowski-33: Podejrzewam, że z taką samooceną, to głwnie siedziesz w domu i nie masz wielu znajomych, poza wykopkami. Zaufaj więc mi - osobie, która ma dużo znajomych xD To wszystko co myślisz to nie jest prawda!!! To tylko schemat Twojego mózgu, żeby sobie #!$%@?ć i się nienawidzić. A najlepiej siedzieć dalej w domu, użalać się, zazdrościć innym i nic nie robić.
  • Odpowiedz