Wpis z mikrobloga

@DigitalGirl: smieszy mnie myslenie w stylu ze jak ktos nie ma powodzenia to bankowo siedzi zamkniety w domu i nie ma kontaktu z otoczeniem

mialem wiecej randek niz ci sie wydaje, odbylem wiecej rozmow z kobietami niz ci sie wydaje... serio, swoje widze i wiem

@Kaplanka: dzieki femko a co sadzisz o mezczyzna ze slaba linia szczeki?
  • Odpowiedz
Ale ty zawalony gościu jesteś xD. I jeszcze masz celność pruć odbyt o to, że ludzie w komentarzach piszą o Tobie na dobrą sprawę to co ty pisałeś do tej lochy. Pomyśl trochę, bo widzę, że geniuszem to ty nie jesteś i jeszcze nie wpadłeś na to, że jak wszyscy piszą Ci to samo to jednak coś w tym musi być xD.
  • Odpowiedz
@Pawlikowski-33: Też miałem podobnie, s---------a samoocena, może nie aż tak mocno ale jednak. Można z tym walczyć, po prostu zaakceptuj że jesteś nieładny i graj w swoją grę. Trzeba walczyć z takimi wywodami bo to cringe jak chuy, nikt tego nie lubi
  • Odpowiedz
przynajmniej wiedzialem na czym stoje i nie marnowalem na nia czasu


@Pawlikowski-33: za przeproszeniem, ale p--------z. Pewnosc siebie to podstawa. Z takim nastawieniem to daleko nie zajdziesz. Czlowieku nie widzialem cie, nie znam, ale jak to przecxytalem to nawet bym nie chcial.
  • Odpowiedz
ale ja nie chce byc sympatyczny tylko przystojny


@Pawlikowski-33: a ja chce latac zajebiscie daleko. A zostaje mi byc tylko zajebistym, bez latania.

Graj tym co masz, ale nie k---a uzalanie sie ta karte wyrzuc. Bo to upodlenie czlowieka
  • Odpowiedz
@LowcaG: pewnosc siebie gowno daje, jak jestes przecietny z wygladu i pewny siebie to laska wezmie cie za pyszałka i pajaca

no juz sie wole uzalac niz pajacowac bo wygladam jak wygladam
  • Odpowiedz
pewnosc siebie gowno daje, jak jestes przecietny z wygladu i pewny siebie to laska wezmie cie za pyszałka i pajaca


@Pawlikowski-33: nawet przeprowadzano badania i nawet styl (pewny) zwieksza szanse.

Ponadto mylisz pojecia, bycie pewnym siebie to nie to samo co pyszalek, jest duza przestrzen miedzy zalacym sie nieudacznikiem (taki obraz) a
  • Odpowiedz