Wpis z mikrobloga

chodzi mi o to, ze kobieta cie postrzega za pyszalka jak jestes pewny siebie i przecietny z wygladu, przerabialem juz to


@Pawlikowski-33: chyba rozumiemy inaczej slowo pewny. To sa rozlaczne atrybuty. Jezeli podchodziles do tematu jak.powyzej to musialo sie skonczyc jak skonczylo.

Problem jest w twojej postawie i musisz to przyjac do
  • Odpowiedz
chodzi mi o to, ze kobieta cie postrzega za pyszalka jak jestes pewny siebie i przecietny z wygladu, przerabialem juz to


@Pawlikowski-33: gdyby nie było to nie fair (już trochę dorosłem i i nie robię takich rzeczy) to mógłbym się z Tobą założyć i na Twoim zdjęciu doprowadzić do wielu znajomości, wystarczy nie być frajerem (już kiedyś podobne "zabawy" robiliśmy, i to z dwóch stron ;) byłem zarówno i gościem
  • Odpowiedz
@LowcaG: alez ja mialem wiele znajomosci, nie jestem genetic trash bez kontaktu z kobieta od urodzenia, #!$%@? zyciowa tez nie jestem, to sa obce mi hasla

mialem sporo znajomosci i wywnioskowalem ze wyglad = prawie wszystko

nie, nie uwazam, ze uzalaniem sie cos osiagne, to byl po prostu moment slabosci i nerwow, ot takie #!$%@? bez sensu i tyle
  • Odpowiedz
#!$%@? zyciowa tez nie jestem, to sa obce mi hasla


@Pawlikowski-33: No ale powyższy tekst (chyba, żę to fake) pokazuje, że jesteś raczej #!$%@?ą (Bez obrazy, mówię o tym co widzę) a, że to wrzuciłeś z opisem "ehh" podnosi ten poziom x5.

Teksty, że bycie pewnym siebie = pyszałkowatość i już to przerabiałeś, kolejne
  • Odpowiedz
@LowcaG: ok, tylko kim jest wlasciwie brzydka dziewczyna? ludzie uzywaja tego argumentu, a zapomniaja, ze tak naprawde 95 % nieatrakcyjnych kobiet to po prostu grube kobiety

bardzo rzadko sie zdarza, ze kobieta z zadbanym cialem jest brzydka

natomiast jak popatrzysz na mezczyzn - mnostwo z nich jest nieatrakcyjnych dla kobiet mimo ze nie maja widocznych defektow
  • Odpowiedz
@Pawlikowski-33: Na starcie, z ciekawości zajrzałem na Twoje inne wrzutki, "Rozumiem. Jeśli nie jestem w Twoim Typie to pisz od razu"

#!$%@? człowieku, niesiesz cień na ród męski.

I to na tekst który daje niezły pokaz
  • Odpowiedz
: te teksty to tylko wynik bezsilnosci i frustracji, czasem jak pijesz to tez bez celu i tak jest w tym przypadku, poznalem naprawde sporo kobiet bez uzalania sie


@Pawlikowski-33: czyli jestes czlowiekiem silnie sfrustrowanym to znow problem w tobie.

Przeciez ten teks o "zupelnym przypadku" to rownie dobrze mogla byc forma zagajowy .
Pytanie o serduszka to tez jakies zebractwo emocjonalne, co ci
  • Odpowiedz
@LowcaG: przerabialem wiele takich rozmow i z reguly jak laska pisze, ze przypadek to... jest to przypadek

nie wiem czy to zebractwo emocjonalne, niektorzy w ten sposob zaczynaja rozmowe... ale wiem, ze mozna mega duzo sie dowiedziec o stosunku dziewczyny do nas poprzez to pytanie

owszem moze byc to forma droczenia sie, ale tak jak pisalem - to raczej wyjatki
  • Odpowiedz
przerabialem wiele takich rozmow i z reguly jak laska pisze, ze przypadek to... jest to przypadek


@Pawlikowski-33: i dlatego nalezy jechac z zalosnoscia zamiast blyskotliwoscia no to wiele mowi o tobie.

nie wiem czy to zebractwo emocjonalne, niektorzy w ten sposob zaczynaja rozmowe... ale wiem, ze mozna mega duzo sie dowiedziec o stosunku dziewczyny do nas poprzez to
  • Odpowiedz
chce wiedziec co mysli o moim wygladzie


@Pawlikowski-33: i kazdego kogo poznajesz pytasz co sadzi o twoim wygladzie? Uwazasz, ze to normalne? Dala ci serduszko a ty drazysz czy to przypadek czy dala serduszko z litosci czy ocenia cie na 5 czy 8? I ty tez od razu mowisz lasce ze jest brzydka/ladna?

Odpowiem, nie to nie jest
  • Odpowiedz
@Pawlikowski-33: przypadkiem to możesz dostać super like, a nie ktoś się pomyli prawo-lewo. No może 1 na 10 przesunie z rozpędu. Jak poszło w prawo, to znaczy że jesteś akceptowalny i to wystarczy. To że nie ma kisielu w majtkach po samym zdjęciu, to coś normalnego. Za to czasem może mieć już po dłuższej wymianie wiadomości. Czasem dopiero na myśl o kolejnym spotkaniu. Ktoś słusznie zauważył, że lepiej byłoby pytać
  • Odpowiedz
@LowcaG: lepiej wiedziec czy laska nie uwaza cie za przecietniaka/brzydala zanim sie spotkacie, przecietni mezczyzni sa traktowani duzo bardziej surowo na randkach

nie mowie lasce czy jest brzydka bo mnie o to nie pyta

@HansLanda88: ale ja nie chce byc akceptowalny, ona nigdy nie bedzie miec mokro po wymianie wiadomosci, to jakis mit, po prostu moze wziac mnie pod uwage jako zwiazek z rozsadku
  • Odpowiedz
@Pawlikowski-33: jak przesunęła w prawo, to na pewno nie uważa za brzydala - na tym polega ta apka. Może za przeciętniaka, ale wtedy znaczy to, że aż takie ważne to dla niej nie jest i masz szansę się wykazać. No ale pisząc takie bzdury, to sugerujesz wszystko co najgorsze. Zamiast zaproponować spotkanie, czym możesz się wyróżnić od reszty i pokazać jako ktoś konkretny, zdecydowany, realny - część będzie zadowolona, część
HansLanda88 - @Pawlikowski-33: jak przesunęła w prawo, to na pewno nie uważa za brzyd...

źródło: comment_BGAqxzrJJpc1zR8mp8y72uZnQAF2cUyO.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
lepiej wiedziec czy laska nie uwaza cie za przecietniaka/brzydala zanim sie spotkacie, przecietni mezczyzni sa traktowani duzo bardziej surowo na randkach


@Pawlikowski-33: a ponco by sie miala z toba spotykac skoro sie chce spotkac?

nie mowie lasce czy jest brzydka bo mnie o to nie
  • Odpowiedz
@HansLanda88: w #!$%@? facetow proponuje spotkanie od razu, to nie jest zadna oryginalnosc - wrecz przeciwnie

ja nie chce szukac cale zycie lasek dla ktorych nie jest wazny wyglad... ja chce sie im podobac, ale wiem, ze bedac przecietnym - o to trudno

wy serio jestescie odrealnieni, zarowno ja jak i wiekszosc z was jestesmy niewidzialni dla przeważającej czesci kobiet, teksty typu "wystarczy ją dobrze zerżnąc" to mozna dawac jakiemus
  • Odpowiedz
nie rozumiem


@Pawlikowski-33: aj, cos poprzeskakiwalo,
Skoro chce sie z toba spotkac, to juz wiadomo ze ocena jest ok.

laski tak nie pytaja facetow bo maja wysoka samoocene poprzez atencje internetowa, zawsze gnije z tego mitu ze kobiety maja kompleksy i nizsza samoocene
  • Odpowiedz