Wpis z mikrobloga

@DiscoKhan: wiem, trudno oczekiwac od sprzetu tak smiesznie taniego zeby wszystko ciagnal w dobrej rozdzialce i stalych 30fps. zreszta to glownie producenci okazuja sie niedorajdami i nie potrafia w optymalizacje..
  • Odpowiedz
@MikelThief: ciesz sie, ze nie potrafisz logicznie myslec.

Jesli ja np. kupuje konsole za tysiac zlotych, to nie oczskuje od niej cudow i potrafie przyjac, ze czesc gier bedzie w slabszej rozdzielczosci, miala mniejsza liczbe klagek, etc. Ty za to widze, pelen pcmasterrace (ale pewnie, bez 4k i full detalach, bo lubisz tylko gadac xD). Ktos chce lepiej? Kupuje PS4 Pro, a jak jeszcze lepiej to XBoxOneX, ale to juz
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@stormkiss: no jednak 4k ale detale nie zawsze na full, bo to zależy od gry ¯\_(ツ)_/¯

Szkoda że mi tak bezsensownie próbowałeś pociągnąć jakaś torpedę. Nic z tego nie wyszło konsolowy biedaku. Jak ktoś chce lepiej to kupuje pcta, bo najlepsza konsola odstaje od nich.
P.s. nie musisz mi odpowiadać bo nie będę kręcił gównoburzy bo i tak nie zrozumiesz.

P.s.2 miałem (a czesc nadal mam i zdarza mi się
  • Odpowiedz
@jaZZjack: nie masz gwarancji czy sprzedaż (często setki wersji danego tytułu na allegro), pomińmy sprzedaż za 1/3 wartości w skupie

przy czym gry na PC często są 10 razy tańsze, lepsze promocje, bundle itp.

więc wciąż konsola ma droższe
  • Odpowiedz
@guest: może i śmieszne, ale ma to IMO dwie podstawowe zalety:
1. pójdzie na większości PC, a w przypadku takich gier, na im więcej PC pójdzie tym więcej graczy i wiadomo lepiej
2. jeśli gra przetrwa te 10 lat i będzie nadal żyła, to nie będzie tak, że się zestarzała i się brzydko w to gra, tylko nadal spoko grafa, może nie realistyczna, ale nadal cool
  • Odpowiedz
@guest: Najgłupszy obrazek

Spójrz na najnowszy God of war i na te tekstury kamieni w Crysisie xD


@Kiedys_Mialem_Fejm: Postęp jakiś tam jest, owszem. Ale teraz porównaj Half Life 1 (1998r) do Crysisa Warhead (2008r). Potem tego drugiego do dzisiejszych gier. No różnica jest zdecydowanie mniejsza.
  • Odpowiedz
Crysis nawet dzisiaj może dać zadyszke kompowi który kosztuje tyle co 7 nowych konsol. Ale to już maniactwo w postaci rozdzialek 4K, renderscalingu 200%, AA razy milion itp.

Ogolnie grałem w Crysisa w styczniu 2008 na bieda kompie za 1100 zł (Athlon X2 4600+, 2 GB Ramu i jakaś słaba grafika chyba 8500 GT, serio nie pamiętam co tam było). Chodził mi w miarę płynnie na ustawieniach medium bez AA. Nie było
  • Odpowiedz