Wpis z mikrobloga

Dziwna sprawa, postaram się jak najkrócej. Mój mózg+ssri to yeahbunny troll.

Miałem kiedyś styczność z taką dziewczyną (powiedzieć znałem to byłaby przesada bo ona znała moich kolegów Oskarków i Błażejków a ja byłem w tle) szczupła blondynka, zainteresowana modą, uśmiechnięta, ale przy tym wszystkim moim zdaniem bardzo fałszywa i próżna, nigdy jej nie lubiłem, zawsze widziałem w niej pogoń za splendorem i tym co najlepsze bez oglądania się na innych, już od lat szkolnych prowadzi politykę zmieniania chłopaka średnio co 2 lata, oczywiście zawsze był to albo Chad, albo bogaty normik, (obecnie bogaty Chad, czyli jest na finiszu ewolucji), generalnie oficjalnych bolców już miała kilku, nie pamiętam takiego okresu żeby była sama. Tak czy siak, chodzi o to, że nie pałałem do niej nigdy niczym więcej niż pogardą, a od lat nawet o niej nie pamiętałem, nie miałem z nią żadnej styczności, zapomniałem, że ona istnieje.

I wtedy mój mózg zrobił coś takiego...

Czasami zdarzają mi się półświadome sny, które dzieją się w otoczeniu, które znam, nie są mocno abstrakcyjne jeśli chodzi o ludzi i wydarzenia towarzyszące. Taki też był i ten sen, w którym głównym motywem okazało się to, że... wspomniana wyżej osoba była moją nową dziewczyną, całowała mnie w miejscach publicznych, tuliła, była we mnie szalenie zakochana, a ja nie wiedzieć czemu widziałem ją w tym śnie jako cudowną istotę a nie tamtą atencyjną szonicę. Chodziliśmy na spacery, zapraszała mnie do siebie, wysyłała mi seksowne zdjęcia, całowała jakbym był ucieleśnieniem bóstwa. Odczuwałem w trakcie tego snu szczęście.

Ale nadszedł ten moment kiedy się obudziłem i w sekundę zrozumiałem, że to był tylko sen. Obudziłem się w świecie gdzie ona nadal jest nieempatycznym atencyjnym szonem, ale... w mojej głowie coś się popsuło i patrzę na jej zdjęcia jak na obraz utraconej miłości, jakby jej wizerunek był teraz dla mnie wspomnieniem prawdziwego szczęścia...

Niech to minie, nie mogę wzdychać do szona (,)
Mózg Ty bulwooooooooooo ()

#przegryw #psychologia #sny #sen #logikaniebieskichpaskow #niebieskiepaski #gownowpis #stulejacontent #ssri
  • 2