Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#!$%@? mać mirki, pracuję od września w szkole jako nauczyciel angielskiego i dodatkowo organizuję zajęcia pozalekcyjne. Szkoła bardzo lubi się chwalić różnymi rzeczami na swojej stronie internetowej , więc szkolny "informatyk" poprosił, żebym podesłał mu trochę zdjęć z prowadzonych przeze mnie zajęć. No to wysyłam w zipie, żeby nie załączać pojedynczo fotek. Wyobraźcie sobie, że ten pożal się boże informatyk nie wie co ma zrobić z plikiem zip i mi truje dupę żebym wysłał "normalnie". Dlaczego polscy nauczyciele totalnie nie umieją w komputery, nie mówię tu o ludziach którzy mają po 60 lat, tylko takich np. 40latków, którzy raczej mieli w życiu okazję zapoznać się z technologią:(

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Nie siedź w domu w ferie i w wakacje
  • 16
Ale wiesz, że żeby uczyć informatyki wystarczy skończyć studia podyplomowe? ( ͡º ͜ʖ͡º) Najprawdopodobniej "informatyk" to były wannabe pan od resocjalizacji, nie znalazł pracy a miał przygotowanie pedagogiczne to poszedl na szalone studia podyplomowe z zakresu nauczania informatyki XD