Wpis z mikrobloga

Od kilku miesięcy mam nową przełożoną, która ewidentnie ma z czymś problem. W maju, jednego dnia założyłam do pracy białą sukienkę. Mijam się z nią, a ona „Wonix09, to Ty?! Myślałam, że to jakaś 7-latka, która idzie do komunii”. Innym razem miałam na sobie czarną sukienkę z białym kołnierzykiem i słyszę „hihihih, czy to już rozpoczęcie roku?”. Dzisiaj przeszła samą siebie. Z poważną miną: „Wonix09, pomimo że to jest Twoja inicjatywa, prezentację pokazać musi Anon. Zawsze to jednak będzie poważniej”.

Kurła pracuję tam już 6 lat i do nastolatki mi daleko. Stara prukwa.
#dziendobry #pracbaza #korposwiat #korpobitch
  • 93
  • Odpowiedz
„Wonix09, to Ty?! Myślałam, że to jakaś 7-latka, która idzie do komunii”
- Jutro idę, pani Aniu, dzisiaj tylko przymierzam

„hihihih, czy to już rozpoczęcie roku?”
- Jeszcze nie, ale już się szykuję

„Wonix09, pomimo że to jest Twoja inicjatywa, prezentację pokazać musi Anon. Zawsze to jednak będzie poważniej”.
- Dlaczego?
- Dlaczego?
- Dlaczego?...
- Acha.
  • Odpowiedz
Mam tak samo jak tyyyy
W sensie młodego wyglądu. #rozowypasek lvl 21 a zdarza się, że w sklepie pytają o dowód ;)
Stare babsko jest zazdrosne i być może boi się o swoje stanowisko. Ciesz się, że tak młodo wyglądasz i olej ją :)
  • Odpowiedz
Rady ode mnie. 1 - nie zmieniaj swojego myślenia przez jakąś zazdrosną małpę. 2 - jeżeli chcesz jej cos powiedzieć to powiedziałabym, że jeśli będziesz potrzebować porady dotyczącej ubioru, to do niej zadzwonisz. 3 - zlewaj ją na maksa przy takich tekstach, niech zauważy, że ciebie to nie rusza. 4 - jak nie pomaga rozmowa - zgłoś ją wyżej
  • Odpowiedz
@ksetlak: czy odpowiedzi w myślach też się liczą? :D

- to Ty?! Myślałam, że to jakaś 7-latka, która idzie do komunii
- tylko ja już nie mam wianka ¯\_(ツ)_/¯

- hihihih, czy to już rozpoczęcie roku?
- tak, ja właśnie zaczęłam. Jednak u niektórych to już po dzwonku

@plecak_odrzutowy @maciekph @boloney @miesnakrowa @Leszcz_pancerny_w_rzucik_malowany nie ma sensu robić gównoburzę albo iść na skargę do HRów w korpoświecie trzeba delikatnie i z uśmiechem
  • Odpowiedz