Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mirki, mam problem. Wydaje mi się, że jestem dość atrakcyjną dziewczyną zarówno jeśli chodzi o wygląd jak i o charakter. Łatwo nawiązuję kontakty i staram się zawsze wysłuchać drugiej strony. Nie wiem co jest ze mną nie tak, ale nie mogę trafić na kogoś, z kim byłabym w stanie stworzyć fajny, równouprawniony związek. Próbowałam już #tinder ale po wielu spotkaniach dalej jestem samotna ( ͡° ͜ʖ ͡°). Nie chodzi o to, że szukam kogoś na siłę, ale fajnie jest się po prostu spotkać, porozmawiać i nie tylko ( ͡° ͜ʖ ͡°) z kimś wartościowym w jesienny wieczór. Ostatnio zaczęłam mysleć o speed datingu. Stąd pytanie:

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie - bogata oferta przez cały rok

Czy warto spróbować speed datingu?

  • Tak, jest fajnie, można poznać kogoś fajnego 33.7% (61)
  • Nie, najczęściej nic z tego nie wychodzi 66.3% (120)

Oddanych głosów: 181

  • 55
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@DigitalGirl: Oho zapieklo ( ͡° ͜ʖ ͡°) Rozumiem, ze mozesz miec problemy otworzyc sie na pewna strefe, ale robienie tego kosztem czasu i emocji innych jest na poziomie mirkow tworzacych fake konta przystojniakow.

redpillowcu cholerny. Ale najłatwiej pomyśleć że baby chuje.


No tak bo kazdy kto ci sie nie podlizuje od razu jest redpillowecem i mizoginem.
  • Odpowiedz
@ArekW:

kojarzyliśmy się z tagów lokalnych toteż często wpadaliśmy na swoje wpisy i je wzajemnie komentowaliśmy.
Jak ktoś się często udziela pod tagiem który obserwujesz to siłą rzeczy zaczynasz o nim coś wiedzieć i tworzy się pewnego rodzaju nić porozumienia.
Potem już wystarczy tylko bodziec żeby napisać wiadomość prywatną i cyk.
Zaczynacie pisać pw, potem przechodzicie na facebooka, potem rozmowy przez telefon aż nagle się okazuje że masz iść do
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: "naprawdę nie szukam ideału, bo sama taka nie jestem. Chcę jedynie, żeby wytworzyła się między nami jakaś więź, przede wszystkim mentalna"

To musi być b8, nie ma lasek z tak ułożonym podejściem do związków. Dizękuję, można się rozejść ;)
  • Odpowiedz