Wpis z mikrobloga

Telefon do #aliorbank

1
- Dzien dobry, zablokowalem sobie bankowosc internetowa, jak to mozemy odblokowac? (podany tylko nr klienta na infolinii)
- Dzien dobry, musimy pana zweryfikowac.
- ok
- Imie, nazwisko, pesel, numer buta, zona, pies, dziecko, samochod... i nagle... prosze o podanie wysokosci limitu na karcie krdytowej
- eeeee, nie posiadam u panstwa karty kredytowej.
- mam tak zaznaczyc?
- tak
- przykro mi nie przeszedl pan weryfikacji, nie mam dostepu, system zablokowal, trzeba dzwonic jescze raz.
- ok.

2
- Dzien dobry, zablokowalem sobie bankowosc internetowa, jak to mozemy odpblokowac? (podany tylko nr klienta na infolinii)
- Dzien dobry, musimy pana zweryfikowac.
- ok
- bla bla bla... prosze o podanie wysokosci limitu na karcie krdytowej
- ZERO
- mam tak zaznaczyc?
- tak
- przykro mi nie przeszedl pan weryfikacji, nie mam dostepu, system zablokowal, trzeba dzwonic jescze raz.
- ok.

3
- Dzien dobry, prosze o podanie wysokosci limitu na mojej karcie kredytowej. (podany tylko nr klienta na infolinii)
- Dzien dobry, 10000, czy moge w czyms jeszcze pomoc?
- zablokowalem sobie bankowosc internetowa, jak to mozemy odblokowac?
- musimy pana zweryfikowac.
- ok
- Imie, nazwisko, pesel, numer buta, zona, pies, dziecko, samochod... prosze o podanie wysokosci limitu na karcie krdytowej
- 10000
- dziekuje, procedura wyglada tak [...] czy moge w czyms jeszcze pomoc?
- Skad limit na karcie kredytowej bez posiadania karty?
- posiada pan ciagle otwarty rachunek karty kredytowej
- ? nie mam karty od 5 lat, rezygnowalem po splacie.
- do tego musi pan zlozyc pisemny wniosek w ODDZIALE

(to bylo 2 tyg temu)

Poszedlem zamknalem rachunek karty kredytowej, dostalem potwierdzenie. Elo.

Dzisiaj.
4
- Dzien dobry, nie moge zalogowac sie do bankowosci internetowej.
- Dzien dobry, musimy pana zweryfikowac.
- ok
- Imie, nazwisko, pesel, numer buta, zona, pies, dziecko, samochod... prosze o podanie wysokosci limitu na karcie krdytowej
- eeeee, nie posiadam u panstwa karty kredytowej, zamykelem go 2 tyg temu, mam przed soba potwierdzenie.
- mam tak zaznaczyc?
- tak
- przykro mi nie przeszedl pan weryfikacji, nie mam dostepu, system zablokowal, trzeba dzwonic jescze raz.
- ok.

I #!$%@?. Kurtyna.

#bezpieczenstwo #banki #hakujludzi #takbylo troche #zalesie #truestory
  • 41
@r0k0, @mi80

W przypadku rozwiązania Umowy, Posiadacz jest zobowiązany do dokonania spłaty zadłużenia wraz z należnymi Bankowi opłatami, prowizjami i odsetkami, do dnia spłaty wyznaczonego przez Bank. Wyciąg z Rachunku Karty kredytowej jest sporządzany do czasu, aż Posiadacz całkowicie rozliczy się z zobowiązań wobec Banku, z wyjątkiem okresu po wypowiedzeniu Umowy. W przypadku, gdy na zakończenie okresu wypowiedzenia na Rachunku Karty wystąpiła nadpłata, zostanie ona przelana na wskazany przez Posiadacza rachunek
@r0k0 miałem przed chwilą takie same rozmowy... Z tym, że jak się pytali o limit na karcie przy zakładaniu konta to powiedziałem "maksymalny". Tylko ja nie wiem ile on wynosi i nie mogę przejść weryfikacji bo muszę podać dokładną kwotę xD
@r0k0 ja zakładałem konto u mnie nie w takim głównym oddziale ale u ajenta. Gdzieś tam byłem, nic nie kupowałem i po 6 miesiącach zablokowali mi dostęp do elektronicznego rachunku...ani sms'a ani żadnego przypomnienia. Nic. Odblokować u partnera nie można tego chociaż kredyt na milion to na chillku. Infolinia nie może nawet po weryfikacji i musisz dymac do oddziału 80 km i tracić 4h życia i parę szekli. Na szczęście nawet tego
@r0k0: ja jestem za granica, dzwonie zeby odblokowac dostep internetowy do konta. NIESTETY NIE MOZE PAN TELEFONICZNIE , MUSI PAN UDAC SIE DO ODDZIALU. Nie dosc ze bylem zalogowany do bankowosci telefonicznej to przeszedlem weryfikacje i dalej nie da rady.
.
@r0k0: A czy przypadkiem nie weryfikujesz się swoim kodem jak dzwonisz właśnie na infolinię i chcesz np. zrobić przelew albo inną operację przez telefon? xD
@r0k0: polecam MBank. W oddziale nigdy nie byłem. Apka całkiem spoko, jedyny minus to to że co wejdę w zakładkę kredyty w apce, czy na stronie, to już dzwoni pani z lepszą ofertą kredytową i nie pomagają prośby o niewydzwanianie w celach marketingowych
@r0k0: Kiedyś to był wyższy poziom bankowości od czasu jak złączyli się z BPH przejęli część #!$%@?ści tego drugiego. Nowy system system działa strasznie słabo, opcje poukrywane... dziś 10 minut szukałem gdzie się dodaje lokatę, żeby na końcu się dowiedzieć że muszę zaakceptować zgody marketingowe na stworzenie lokaty. Ostatnio miałem jazdę z przelewem, wywaliło mi błąd że przelew niewykonany (zrobiłem screen). Nie spojrzałem na stan rachunku, tylko zrobiłem jeszcze raz. Okazało